Koncert „by Świat usłyszał" po raz szósty

2018-05-06 00:11:00 (ost. akt: 2018-05-06 13:22:48)
Koncert odbędzie się w ostródzkim amfiteatrze 27 maja

Koncert odbędzie się w ostródzkim amfiteatrze 27 maja

Autor zdjęcia: Łukasz Lamcho

Koncert „…by Świat usłyszał” odbędzie się już 27 maja w Ostródzie. W tym roku organizatorzy szykują małe zmiany, co ma dostarczyć odbiorcom i uczestnikom wydarzenia, niezapomnianych przeżyć.
Ostródzkie Stowarzyszenie „…by świat usłyszał” organizuje po raz szósty koncert ewangelizacyjny po tą samą nazwą. W tym roku Stowarzyszenie postanowiło zamienić koncert na festiwal. Dotychczas deski ostródzkiego amfiteatru gościły jeden zespół. Tym razem jest to trzech artystów. Każdy z nich wprowadza nową jakość w ewangelizację, każdy ma swoją nietuzinkową formę przekazu. Znani bardziej lub mniej, na pewno dostępni dla każdego z nas.

Koncert poprowadzi Grzegorz Kasjaniuk - dziennikarz, publicysta i ewangelizator. Związany z Polskim Radiem Olsztyn, ma na swoim koncie także publikację „Gietrzwałd. 160 objawień Matki Bożej dla Polski i Polaków – na trudne czasy”.
Warsztaty dla dzieci w tym roku poprowadzą Siewcy Lednicy znani ze spotkań na polach Lednickich. To oni animują śpiewem i muzyką wydarzenie, które skupia wokół tysiące młodych ludzi nie tylko z Polski, ale i z całego świata.

Inspiracją dla siewcowej muzyki i tekstów są Pismo Święte oraz słowa św. Jana Pawła II, duchowego opiekuna Spotkań Lednickich. Tak powstawały utwory: „Tak, tak, Panie”, „Ojciec”, „Nasze oczekiwanie” i wiele innych. Siewcy są również autorami Litanii do św. Jana Pawła II, melodii Koronki do Bożego Miłosierdzia oraz Pieśni Pielgrzyma na Światowe Dni Młodzieży 2016 w Krakowie „Jezu, ufam Tobie!”.

PAX a właściwie Michał Bukowski to dwudziestojednoletni, młody raper i profilaktyk, człowiek o ogromnym sercu do młodych ludzi. Inspiruje do rozwoju pasji i talentów, przedstawiając życie jako niesamowitą przygodę, której każdy może doświadczyć!
Kwestię warsztatów dla młodzieży i dorosłych przyjął na siebie zespół Play&Pray, jedna z ciekawszych formacji młodego pokolenia na rynku muzyki chrześcijańskiej. Ich muzyka to fuzja wielu gatunków nowoczesnej muzyki rozrywkowej oscylującej wokół praise&worship.

Zapraszamy na kolejne, wyjątkowe wydarzenie już 27 maja do ostródzkiego amfiteatru. Zaczynamy o godzinie 17!
Zainteresowani mogą wziąć udział w warsztatach z ww. wykonawcami. Informacje na stronie www.byswiatuslyszal.pl
Głównym partnerem organizacyjnym wydarzenia jak co roku jest Miasto Ostróda.

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Polak #2496905 | 188.146.*.* 6 maj 2018 17:49

    http://petycja.eu/petycja-o-wpisanie-kon stytucji-ojcostwa-jako-wartosci-chronion ej/

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

  2. gazda #2496899 | 81.111.*.* 6 maj 2018 17:30

    Na zdjęciu widać same małe dzieci, czyli zorganizowane wycieczki Kiedyś by zapełnić widownię to brano kompanie wojska z jednostek Smutne to, ze mało z własnej iniciatywy i potrzeby ale bo tak pani kazała

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) odpowiedz na ten komentarz

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5