Młodziczki ostródzkiej SMS zagrają w finałach mistrzostw Polski

2017-07-13 07:46:50(ost. akt: 2017-07-13 07:48:41)
Natalia i Wiktoria zakwalifikowały się finałów mistrzostw Polski młodziczek

Natalia i Wiktoria zakwalifikowały się finałów mistrzostw Polski młodziczek

Autor zdjęcia: Archiwum SMS Ostróda

Siatkarki ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Ostródzie zagrają w turnieju finałowym mistrzostw Polski w kategorii młodziczek. Natalia Raplewicz i Wiktoria Makulus podczas krajowego półfinału w Kamieniu Krajeńskim zajęły dające awans 3. miejsce.
Nie udało się starszym zawodnikom ostródzkiej SMS we wcześniej rozegranych półfinałach. Ale wreszcie młodziczki sztuki tej dokonały siatkarki plażowe występujące w kategorii młodziczek. Podczas turnieju półfinałowego w Kamieniu Krajeńskim o premiowane awansem cztery miejsca walczyły siatkarki z czterech województw.

Rywalizację pod siatką zdominowały pary z Warmii i Mazur. W tym gronie były młodziczki SMS Ostróda Natalia Raplewicz i Wiktoria Makulus. Ostródzianki w Kamieniu Krajeńskim wywalczył 3. miejsce.

Najlepsze w półfinałowych zmaganiach były zawodniczki Absolwenta Olsztyn Julia Orzoł/Aleksandra Chudzik, a 2. miejsce zajęły Wiktoria Stępień i Wiktoria Borszewska ze Zrywu Volley Iława. Trzy pary z naszego województwa zakwalifikowały się do finałów mistrzostw Polski.

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5