Licealistki SMS Ostróda najlepiej w powiecie grają w siatkówkę

2016-11-23 07:41:09(ost. akt: 2016-11-23 08:04:16)
Mistrzowskie licealistki z SMS Ostróda

Mistrzowskie licealistki z SMS Ostróda

Autor zdjęcia: Archiwum SMS Ostróda

Trwa dobra seria uczennic ostródzkiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego na powiatowym szczeblu siatkarskich rozgrywek. Wyczyn gimnazjalistek skopiowały licealistki i również zdobyły mistrzostwo powiatu ostródzkiego szkół ponadgimnazjalnych.
Bo jak nie one, to kto? To pytanie automatycznie nasuwa się, jeśli mowa o rywalizacji siatkarek ze szkół ponadgimnazjalnych w mistrzostwach powiatowych. O prymat w powiecie ostródzkim w hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji rywalizowało pięć drużyn. Obok wspomnianego SMS Ostróda stanęło jeszcze sześć drużyn z Ostródy i Morąga

Bezkonkurencyjne okazały się dziewczęta z SMS Ostróda, które rozegrały cztery turniejowe spotkania, a swoje rywalki pokonały w stosunku 2:0.

- Cieszy fakt, że zajęliśmy pierwsze miejsce nie tracąc ani jednego seta - skomentował Michał Michalak, trener siatkarek SMS. - Jesteśmy zadowoleni, że w każdej drużynie z ostródzkich szkół były zawodniczki, które zostały wyszkolone przez SMS Ostróda i po ukończeniu gimnazjum rozpoczęły naukę w innych szkołach ponadgimnazjalnych.

Mistrzostwo dla SMS wywalczyły: M. Barcz, A. Czyjak, A. Gromek, B. Karnicka, N. Kozyra, Z. Nowak, N. Olszewska, A. Sokołowska.

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5