W środę emocje piłkarskie w Łukcie, Miłomłynie i Zwierzewie

2016-09-21 09:23:46(ost. akt: 2016-09-21 09:38:53)
Piłkarze Tęczy Miłomłyn z Orłem Janowiec Kościelny powalczą o dziewiąte ligowe zwycięstwo

Piłkarze Tęczy Miłomłyn z Orłem Janowiec Kościelny powalczą o dziewiąte ligowe zwycięstwo

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

W środowe popołudnie kolejne mecze ligowe rozegrają drużyny występujące w IV lidze i klasie okręgowej. Zamykający IV-ligową tabelę Warmiak Łukta zmierzy się z rezerwami Stomilu Olsztyn. Zaś w okręgówce Tęcza Miłomłyn i Kormoran Zwierzewo u siebie powalczą o kolejne ligowe punkty.
Będzie to już 9. kolejka w IV lidze. Na razie piłkarze Warmiaka Łukta nie mają się czym pochwalić. W ośmiu dotychczasowych spotkaniach podopieczni Michała Kraszewskiego tylko raz zremisowali, a siedmiokrotnie schodzili z boiska pokonani. W środę (21 września) na swoim boisku Warmiak podejmie Stomil II Olsztyn. Gospodarzom będzie ciężko o jakąkolwiek zdobycz punktową, ponieważ olsztynianie zajmują 4. miejsce. Dzisiejsze spotkanie rozpocznie się o godz. 16.30.

Przed szansą na dziewiąte ligowe zwycięstwo w grupie 2 klasy okręgowej stanie lider z Miłomłyna. Tęcza na własnym boisku zmierzy z Orłem Janowiec Kościelny. Patrząc na dotychczasowy dorobek obu zespołów zdecydowanym faworytem są gospodarze dzisiejszego meczu. Każdy wynik inny niż zwycięstwo Tęczy będzie sporą niespodzianką. Początek meczu o godz. 16.30.

W Zwierzewie natomiast spotkają się sąsiedzi z ligowej tabeli. Zajmujący 12. miejsce Kormoran podejmie plasujący się pozycję niżej KS Mroczno. Spotkanie w Zwierzewie rozpocznie się o godz. 16.30.


2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5