Siatkarki SMS Ostróda nie zdobyły Pałacu Bydgoszcz

2015-03-21 14:47:23(ost. akt: 2015-03-21 15:34:25)
Z Pałacem Bydgoszcz ostródzianki przegrały 1:2

Z Pałacem Bydgoszcz ostródzianki przegrały 1:2

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

W drugim spotkaniu turnieju ćwierćfinałowego mistrzostw Polski młodziczek gospodynie musiały przełknąć gorycz porażki. Po ciekawym i pełnym zwrotów akcji spotkaniu przegrały 1:2 z bydgoskim Pałacem.
Po piątkowym zwycięstwie 2:0 nad Orłem Malbork podopieczne Michała Michalaka rozbudziły apetyty swoje i głośno dopingujących kibiców.

W drugim ćwierćfinałowym starciu młodziczki z Ostródy zmierzyły się z rówieśniczkami z Bydgoszczy. Siatkarki z Kujawsko-pomorskiego w hali ostródzkiego Zespołu Szkół Zawodowych im. Staszica były minimalnie lepsze od gospodyń.

Jak się później okazało kolosalne znaczenie dla losów meczu miał przebieg pierwszego seta. A w nim do stanu 15:14 grały punkt za punkt. I najlepsza akcja spotkania na 15:15, w której ostródzianki piłkę podbijały nawet nogami, ale pechowo ją przegrały, podcięła im skrzydła. Później dwukrotnie zawodniczki SMS podbiły piłki lecące na aut i bydgoszczanki uzyskały kilkupunktową, której już nie wypuściły.

W drugiej partii ostródzianki dominowały od początku, miały ją pod kontrolą, doprowadzając do remisu i kolejnego starcia.

Niestety tie-break od początku zdominowały zawodniczki Pałacu, które zaczęły od prowadzenia 6:1. Tego w całości nie udało się zniwelować. Co prawda w pewnym momencie było 7:10, ale ostatecznie z wygranej cieszyły się bydgoszczanki.

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna


2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5