Dyskutowali o przyszłości seniorów Śniardw [ZDJĘCIA]

2023-02-07 09:17:18(ost. akt: 2023-02-07 20:28:49)
– Najbliższe dni będą kluczowe – mówi Paweł Kubrowski, prezes KS Śniardwy Orzysz

– Najbliższe dni będą kluczowe – mówi Paweł Kubrowski, prezes KS Śniardwy Orzysz

Autor zdjęcia: Kamil Kierzkowski

FUTBOL/// – To spotkanie było nam bardzo potrzebne – przekonuje Paweł Kubrowski, prezes KS Śniardwy Orzysz, po zebraniu dotyczącym kryzysu w szeregach zespołu seniorów.
W sali konferencyjnej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji pojawiło się 6 lutego łącznie blisko 30 osób. Działacze, zawodnicy, kibice i wszyscy pozostali, których sercu bliska jest dobra kondycja orzyskiego futbolu, przez przeszło godzinę rozważali możliwe kierunki działań.

Przed poniedziałkiem stawiano znak zapytania nawet przy przystąpieniu seniorów zielono-niebieskich do rundy wiosennej. Czy wątpliwości udało się rozwiać?

Wiemy już więcej, ale nie są to rzeczy, o których chciałbym wypowiadać się w tej chwili do mediów – ucina krótko prezes Kubrowski. – Wszyscy zainteresowani, którzy poświęcili swój czas i stawili się na zebraniu, wiedzą jednak, że sytuacja wciąż nie wygląda kolorowo. Najbliższe dni będą kluczowe. Zwłaszcza pierwszy trening, który zaplanowany mamy już w tym tygodniu.

Frekwencja na spotkaniu pozostawiała nieco do życzenia, lecz nie brakowało i pozytywnych informacji. „Światełkiem w tunelu” były deklaracje gry złożone przez kilku nowych, młodych zawodników. Nie wszyscy (m.in. z powodów rodzinnych i zawodowych) mogli stawić się osobiście, ale wcześniej poinformowali zarząd o swych pozytywnych dla klubu decyzjach.

Od kilku przybyłych kibiców padły ponadto wstępne deklaracje wsparcia Śniardw na polu organizacyjnym.

Do tematu wrócimy wkrótce.

Kamil Kierzkowski

##AKTUALIZACJA
Śniardwy Orzysz ruszają z przygotowaniami do rundy wiosennej sezonu 2022/2023. Pierwszy, arcyważny trening odbędzie się 8 lutego (środa) o 17:00 na orzyskim orliku.

Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy mogliby swoją grą wspomóc Śniardwy w zbliżającej się rundzie rewanżowej. Liczy się każdy zawodnik! – słyszymy w szeregach zielono-niebieskich.

Obrazek w tresci


2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5