Ornecka liga halowej piłki nożnej

2015-02-16 20:43:32(ost. akt: 2015-02-16 20:49:06)
Za nami 10-kolejek ligi halowej. Prowadząca w tabeli drużyna Lubomina po dwóch porażkach straciła pozycję lidera.
II-kolejka ligi halowej i kolejne rekordowe zwycięstwo 12:2 drużyny AUTO KOMPLEX CHODKOWSKI.

Blisko sprawienia niespodzianki była drużyna AMID-u, która mimo wysokiego prowadzenia przegrała z drużyną OLDBOJS PIENIĘŻNO 4:5.

W meczu SPARTAS-u z CENTRUM REHABILITACJI ADA "rekordowo" i niepotrzebnie faulowała drużyna CENTRUM REHABILITACJI ADA w konsekwencji przegrała wyraźnie po rzutach karnych.
W odczuciu wielu obserwatorów najlepszym meczem tej kolejki był mecz OSKP-FIAT KOGOWSKI - FAGUM-TEAM, wynik 3:3. Emocje trwały do ostatniego gwizdka sędziów tego spotkania!!

W pierwszym meczu III- kolejki spotkały się dwie drużyny aspirujące do czołowego miejsca w rozgrywkach.
OSKP-Fiat Kogowski i drużyna AUTO KOMPLEX CHODKOWSKI, która w dwóch pierwszych meczach strzeliła rekordową ilość bramek (22-bramki), w emocjonującym meczu w którym obie drużyny miały swoje okazje na strzelenie bramek, wygrała 1:0 drużyna OSKP-Fiat Kogowski.
Najwyższy wynik 9:1 padł w meczu młodej drużyny CENTRUM REHABILITACJI ADA z INSTALALEM.

Trzeci mecz wygrała drużyna LUBOMINO zostając liderem.
IV -Kolejka. Lider po trzeciej kolejce Lubomino wygrywa wysoko kolejny mecz. Niespodzianką jest przegrana drużyny FAGUM z CENTRUM REHABILITACJI ADA, jednak w drużynie FAGUM zabrakło kilku wiodących zawodników, którzy wzięli udział w turnieju charytatywnym w Grudziądzu. OSKP-FIAT KOGOWSKI bez Rafała Mianowskiego przegrywa z drużyną OLDBOYS Pieniężno. Pierwszy punkt zdobył INSTAL , jedną z bramek dla INSTALU strzelił Patryk Rynkiewicz (GKS Bełchatów) wracający po przewlekłej kontuzji do gry. Jedyną drużyną bez punktu pozostaje drużyna ROLBAS-u.

44 bramki padły w V kolejce ligi. Już w pierwszym meczu kolejki strzelono 12-bramek, wszystkie bramki strzeliła drużyna FAGUM-u drużynie INSTAL-u ostatniej w tabeli-wygrywając 12:0, aż 9-bramek w tym meczu strzelił niezawodny Tomek Włodarczyk i prowadzi w klasyfikacji najlepszych strzelców. Bardzo emocjonujący i stojący na dobrym poziomie mecz rozegrały drużyny: AUTO KOMPLEX CHODKOWSKI z CENTRUM REHABILITACJI ADA. Młodzi zawodnicy "CENTRUM" prowadzili 1:0 i stworzyli kilka okazji do strzelenia kolejnych bramek. Jednak "AUTO KOMPLEX" najpierw doprowadził do wyrównania na 1:1 a w końcówce meczu wykorzystał błąd zawodnika "CENTRUM" -wygrywając 2:1. Kolejne zwycięstwo odniosła drużyna lidera LUBOMINA pokonując drużynę POCISK WOLA LIPECKA 6:2, ten mecz obserwował wójt gminy Lubomino - Andrzej Mazur. Pierwsze zwycięstwo odniosła drużyna ROL-BAS ORNETA wygrywając z FAST AND FURIOUS HENRYKOWO po zaciętym meczu 4:3.

Lider rozgrywek drużyna Lubomina nie straciła jeszcze punktu wygrywając kolejny mecz.

W VI-kolejce rozegrano dwa ciekawe mecze w których FAGUM TEAM pokonał -AUTO KOMPLEX CHODKOWSKI 3:2. Faworyzowana drużyna OLDBOJS PIENIĘŻNO po zaciętym meczu pokonała młodą drużynę CENTRUM REHABILITACJI ADA 4:3.

VII-kolejka. Wicelider po VI kolejce drużyna FAGUM TEAM grała z 3-drużyną OLDBOJS PIENIĘŻNO, drużyna OLDBOJS PIENIĘŻNO wygrała pewnie 9-4 i awansowała na pozycję wicelidera rozgrywek. Lubomino wygrało 7 mecz i z przewagą 5-punktów nadal lideruje.
Niestety nie zawsze mecze przebiegają w sportowej atmosferze. Niektórzy z uczestników ligi, brak umiejętności piłkarskich nadrabiają nadmierną agresją, zachowaniami sprzecznymi z regulaminem rozgrywek i zasadami fair-play.

Konsekwencją takich zachowań jest wykluczenie z rozgrywek Łukasza Klukowicza oraz dyskwalifikacji na dwa mecze Bartosza [b]Dzielińskiego.

Za nami 10-kolejek ligi halowej[/b]. Prowadząca w tabeli drużyna Lubomina po dwóch porażkach straciła pozycję lidera.
W IX kolejce po zaciętym meczu Lubomino przegrało 0:2 z OSKP-FIAT KOGOWSKI, natomiast w X-kolejce uległo drużynie SPARTASA 2:3. W 9-kolejce padł rekord strzelonych bramek w jednym meczu w którym OLDBOJS PIENIĘŻNO pokonali INSTAL- 25:3. W tabeli strzelców prowadzi Tomasz Włodarczyk- 31 bramek, drugi w tabeli Patryk Chodkowski strzelił - 27 bramek.

Wojciech Bohdanowicz

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: mojemiasto

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5