W poniedziałek odbędzie się nadzwyczajna sesja rady miasta. Jaki jest powód?
2019-07-11 16:35:13(ost. akt: 2019-07-11 15:44:45)
Wiele wskazuje na to, że już niedługo Stomil Olsztyn może trafić w prywatne ręce. W poniedziałek zbierze się w tej sprawie rada miasta.
W biuletynie informacji publicznej pojawił się zapis dotyczący zwołania nadzwyczajnej sesji rady miasta w celu wyrażenia zgody na zbycie akcji Gminy Olsztyn spółce, jaką jest Stomil Olsztyn. Jeśli wszystko przebiegnie zgodnie z planem i radni przegłosują proponowaną uchwałę, to "Duma Warmii" trafi w ręce Michała Brańskiego.
Przypomnijmy, że olsztynianie przygotowują się do kolejnego sezonu na zapleczu Ekstraklasy. Już w poniedziałek podopieczni Piotra Zajączkowskiego udadzą się na kolejny obóz przygotowawczy. Tym razem Stomil wyjedzie do Kórnika w woj. Wielkopolskim. Tam rozegra 3 sparingi z Polonią Środa Wielkopolska, Kotwicą Kórnik i rezerwami Lecha Poznań.
Pierwszy mecz ligowy "Biało-Niebiescy" rozegrają 27 lipca. W spotkaniu wyjazdowym rywalem olsztynian będzie GKS Bełchatów.
Czytaj e-wydanie

Komentarze (9) pokaż wszystkie komentarze w serwisie
Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.
Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych
Zaloguj się lub wejdź przez
Nic nowego w Ratuszu #2761357 | 95.160.*.* 13 lip 2019 07:25
Dalej przezeraja nasze podatki jedni i ci sami, sama nomenklatura cwaniakow i przekretaczy ,maja firmy i zasiadaja w radzie.Panie Dabkowski czas na emeryture a nie lupic podatnika i tyczy to samo innych nie wymienionych jak Ciunel,Zakrzewska itd
Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz
Sprzedać i zampomnieć! #2760975 | 5.172.*.* 12 lip 2019 11:05
...szkoda tylko naszych pieniędzy
Ocena komentarza: poniżej poziomu (-2) odpowiedz na ten komentarz
Bo kulturalni ludzie #2760869 | 79.184.*.* 12 lip 2019 07:45
na "Dziady" to chodzą do teatru.
Ocena komentarza: warty uwagi (7) odpowiedz na ten komentarz
Kazek #2760745 | 83.5.*.* 11 lip 2019 20:00
Idę o zakład, że przynajmniej jeden radny będzie pijany w poniedziałek na sesji.
Ocena komentarza: warty uwagi (5) odpowiedz na ten komentarz
Paragraf #2760703 | 83.9.*.* 11 lip 2019 18:01
Od wielu, wielu lat nic się nie zmieniło , te same twarze . Można powiedzieć SAMI SWOI. A właściciel piekarń to jż pewnie korzenie zapuścił.
Ocena komentarza: warty uwagi (15) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)