Elka na 6, czyli tytuł dla najlepszych

2018-05-08 12:38:52 (ost. akt: 2018-06-10 09:33:48)
szkoły nauki jazdy

szkoły nauki jazdy

Autor zdjęcia: Beata Szymańska

Wyrozumiały instruktor, elastyczne godziny zajęć i wysoka zdawalność. Każdy kursant, co oczywiste, chciałby trafić na najlepszą szkołę nauki jazdy. Jaka powinna być idealna szkoła nauki jazdy? Chcemy wyłonić najlepszą z najlepszych!
Rozpoczynamy plebiscyt „ELka na 6”, który pozwoli nam wyłonić najlepszą szkołę jazdy w Olsztynie i powiecie olsztyńskim. Ale o tym, która to będzie szkoła, zadecydują już nasi czytelnicy.

Kandydatury do tytułu „ELka na 6” mogą zgłaszać czytelnicy, mieszkańcy województwa warmińsko-mazurskiego oraz instytucje, organizacje i stowarzyszenia: redakcja@gazetaolsztynska.pl

Głosowanie trwa do 5 lipca do godz. 23.59.

Tytuł „ELka na 6” w powiecie olsztyńskim i Olsztynie otrzymają szkoły, które uzyskają największą liczbę prawidłowo oddanych głosów.

Szkoła, która uzyska największą liczbę prawidłowo oddanych głosów ze wszystkich powiatów, otrzyma wyróżnienie regionalne.

Ogłoszenie wyników naszego plebiscytu oraz prezentacja laureatów nastąpi na łamach „Gazety Olsztyńskiej”, „Dziennika Elbląskiego” i tygodników lokalnych Grupy WM oraz na stronach internetowych Grupy WM.

Regulamin: kliknij tutaj


Ranking regionalny

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5