Aura Centrum zaprasza na licytację

2015-09-25 10:19:47 (ost. akt: 2015-09-25 10:24:07)

Autor zdjęcia: mat. Aura Centrum

Już tylko godziny zostały na zebranie dodatkowych aur, które można będzie wykorzystać podczas pierwszej licytacji w akcji promocyjnej Aura Centrum w Olsztynie. Wśród wielu cennych nagród są m.in. telewizor, tablet czy Xbox.
Jesteście ciekawi, ile spośród aur wydanych dotychczas klientom Aura Centrum znajdzie się w puli pierwszej licytacji? Odpowiedź poznamy już w najbliższą niedzielę, w godzinach 14-18.

W puli nagród na uczestników czeka kilkadziesiąt upominków, m.in. sprzęty AGD i RTV (żelazko, odkurzacz, aparat fotograficzny, tablet Samsunga, Xbox One, iPad mini 3 czy 50-calowy telewizor LG), zestawy ręczników, klocki LEGO dla dzieci w różnym wieku, galanteria skórzana, bony zakupowe, biżuteria, zegarki, kamera samochodowa i filmy Blu-ray. To jednak zaledwie rozgrzewka przed ostateczną, październikową rundą akcji promocyjnej, w której nagrodą główną będzie samochód terenowy Jeep Renegade.
Aby móc powalczyć o nagrody, trzeba mieć w portfelu specjalną walutę — aury.

Aby zdobyć je do niedzieli, trzeba zrobić zakupy za minimum 100 zł w dwóch lub trzech sklepach Aury Centrum. Za paragon dokumentujący każde wydane 100 zł w dniu dokonania zakupów klient otrzyma na stoisku promocyjnym znajdującym się w atrium na parterze specjalny banknot o wartości 100 aur, uprawniający do licytacji nagród konkursowych. Pełny regulamin Licytacji wraz z listą nagród dostępny jest w sekretariacie Aura Centrum i w punkcie obsługi akcji.

Organizatorzy zapraszają do zabawy, zapowiadając gorące niedzielne popołudnie. Na parterze Aura Centrum stanie specjalna scena, z której prowadzący będzie kierował licytacją. — Wszystkich naszych klientów zachęcamy do udziału, i jednocześnie informujemy, że wylicytowane nagrody będą wydawane po wcześniejszym okazaniu przez uczestników opieczętowanych paragonów o łącznej wartości odpowiadającej wartości posiadanych aur. Pamiętajmy zatem, by zabrać je ze sobą — wyjaśnia zasady promocji Anna Gospodarek, dyrektor Aura Centrum.

kg


Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. dede #1823576 | 81.190.*.* 27 wrz 2015 13:26

    moloch upada więc wymyślili jak ludzi oszukać by dalej kupowano tą drożyznę

    odpowiedz na ten komentarz

  2. ...................!!!!!!!!!!! #1822389 | 80.53.*.* 25 wrz 2015 13:02

    a łaskawa aura przygotowała dodatkowe miejsca parkingowa na ten spęd??? Może znowu całe centrum będzie zawalone przez samochody pseudo zakupowiczów??????

    odpowiedz na ten komentarz

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5