Mała licytacja w Aura Centrum zbliża się wielkimi krokami

2015-09-18 09:42:14 (ost. akt: 2015-09-18 09:43:42)

Autor zdjęcia: mat. Aura Centrum

W Aura Centrum trwa Akcja Licytacja, w której klienci mogą zdobyć wiele cennych nagród. Już 27 września każdy będzie mógł powalczyć o pierwsze upominki, m.in. 50-calowy telewizor.
Pierwsze dwa tygodnie akcji to czas zapoznawania się klientów z warunkami promocji i zbierania pierwszych aur, czyli waluty uprawniającej do licytacji nagród konkursowych.

— Odnotowujemy bardzo duże zainteresowanie akcją. Codziennie przy stoisku promocyjnym w Aura Centrum gościmy wielu klientów, odpowiadamy na szereg pytań dotyczących przebiegu licytacji i co cieszy najbardziej, wydajemy aury, czyli banknoty uprawniające do udziału w licytacji — mówi Anna Gospodarek, dyrektor Aura Centrum.
Osoby, które aury mają już w swoich portfelach, 27 września będą mogły sprawdzić ich wartość nabywczą. W puli nagród w pierwszej próbnej licytacji znajdzie się kilkadziesiąt upominków, m.in. sprzęty AGD i RTV: żelazko, odkurzacz, aparat fotograficzny, tablet Samsunga, Xbox One, IPad mini 3, 50-calowy telewizor LED marki LG, zestawy ręczników, klocki Lego dla dzieci w różnym wieku, galanteria skórzana, bony zakupowe, biżuteria i zegarki, kamera samochodowa i filmy na Blu-ray.

— Zależy nam, by klienci mogli odbyć trening przed ostateczną, rozstrzygającą rundą zabawy, w której nagrodą główną będzie samochód terenowy legendarnej marki Jeep Renegade. Już dziś zapraszamy wszystkich zainteresowanych do Aura Centrum w godzinach od 14 do 18, by sprawdzili, jak naprawdę działa nasza akcja, powalczyli o pierwsze upominki i rozgrzali wyobraźnię przed właściwym finałem, czekającym nas już w październiku — dodaje Anna Gospodarek.

Przypominamy, że osoba biorąca udział w zabawie powinna zrobić zakupy za minimum 100 zł w dwóch lub trzech sklepach Aury. Za paragon dokumentujący każde wydane 100 zł uczestnik w dniu dokonania zakupów otrzyma na stoisku promocyjnym, znajdującym się w atrium na parterze, specjalny banknot o wartości 100 aur, uprawniający do licytacji nagród konkursowych. Regulamin licytacji wraz z pełną listą nagród dostępny jest w punkcie obsługi akcji.

kg

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. pit #1820713 | 178.43.*.* 23 wrz 2015 12:09

    Podpowiadam jak trzeba zrobić żeby wygrać bez ryzyka: zorganizować jak najwięcej pieniędzy (rozbić skarbonkę, pożyczyć od rodziny, wziąć kredyt itp) narobić zakupów, pójść z paragonem odebrać aury, później zwrócić nieużywany towar (mamy takie prawo jako konsumenci) tym samym odzyskać zainwestowane pieniądze. Teraz spokojnie możemy z dużą ilością aur iść na licytację Jeepa

    Ocena komentarza: warty uwagi (3) odpowiedz na ten komentarz

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5