Zacięta rywalizacja w I WTK w tenisie stołowym w Olecku

2021-04-28 08:55:47 (ost. akt: 2021-04-28 09:11:08)
I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny w kategorii skrzat oraz żak w Olecku

I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny w kategorii skrzat oraz żak w Olecku

Autor zdjęcia: Archiwum MLKS Czarni Olecko

W hali Lega Olecko najmłodsi tenisiści stołowi rywalizowali w I Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym w kategorii skrzat i żak. Wystartowało łącznie 52 zawodników. Najlepsi w I WTK stanęli na podium i odebrali puchary z rąk burmistrza Olecka Karola Sobczaka.
Po kilkumiesięcznej przerwie w zawodach spowodowanej obostrzeniami epidemiologicznymi najmłodsi tenisiści stołowi w końcu mogli wrócić do rywalizacji sportowej.
W I Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym w Olecku wystąpili tenisiści z takich miejscowości jak: Olsztyn, Elbląg, Ostróda, Pisanica, Lidzbark Welski, Lidzbark Warmiński, Giżycko, Działdowo, Gołdap i Olecko.

Uroczystego otwarcia zawodów dokonali burmistrz Olecka Karol Sobczak oraz prezes klubu MLKS Czarni Olecko Krzysztof Konewko. Najlepsi zawodnicy w kategorii żaczek i żaków uzyskali awans do turnieju grupowego Grand Prix Żaków, który zostanie rozegrany w dniach 7-9 maja w Krakowie.

	https://m.wm.pl/2021/04/orig/0000097875-skrzaci-709361.jpg

Komunikat końcowy:
I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny w kategorii skrzat i żak. Olecko 25.04.2021 r.

Kategoria skrzatki :
1. Stefanowicz Milena- KTS TS Warmia Lidzbark Warmiński
2. Szydłowska Oliwia – MLKS Czarni Olecko
3. Baniewska Iga - GKTS Giżycko
4. Szarmach Julia - MLKS Ostródzianka Ostróda
5-6. Bronk Aleksandra- GKTS Giżycko
5-6. Morawska Iga - GKTS Giżycko
7-8. Kaczmar Julia - GKTS Giżycko
7-8. Święcka Kornelia - UKS Gołdap Zdrój
9. Kaczmar Hanna - GKTS Giżycko

Kategoria skrzatów:
1. Szczepański Fabian - DEKORGLASS DZIAŁDOWO
2. Walasek Michał - DEKORGLASS DZIAŁDOWO
3. Szarmach Antoni - MLKS Ostródzianka Ostróda
4. Sokołowski Fabian - LUKS ABC ŻAK PISANICA
5-6. Bielecki Karol – MLKS Czarni Olecko
5-6. Gieczewski Julian - GKTS Giżycko
7-8 . Brodowski Tobiasz - MLKS Czarni Olecko
7-8. Orłowski Hubert - GKTS Giżycko
9. Julicki Oliwier - EKS MLEXER ELBLĄG

Kategoria żaczek:
1. Skuza Karolina- LKS WEL LIDZBARK WELSKI
2. Gajewczyk Magdalena - LUKS ABC ŻAK PISANICA
3. Wysocka Gabriela - MLKS Czarni Olecko
4. Przybylska Aleksandra - LUKS ABC ŻAK PISANICA
5-6. Czaplejewicz Lena - MLKS Czarni Olecko
5-6. Dzikońska Nikola - LUKS ABC ŻAK PISANICA
7-8. Tazuszel Oliwia - EKS MLEXER ELBLĄG
7-8. Nizgorska Lena - LKS WEL LIDZBARK WELSKI
9-12. Szydłowska Oliwia – MLKS Czarni Olecko
9-12. Milewska Julia - MLKS Czarni Olecko
9-12. Łozińska Natalia - LKS WEL LIDZBARK WELSKI
9-12. Sowa Maja - UKS Gołdap Zdrój
13-16. Czarnomorzec Julia LKS WEL LIDZBARK WELSKI
13-16. Baniewska Iga - GKTS Giżycko
13-16. Szarmach Julia - MLKS Ostródzianka Ostróda
13-16. Stefanowicz Milena- KTS TS Warmia Lidzbark Warmiński

Kategoria żaków:
1. Piotrkowski Rafał - DEKORGLASS DZIAŁDOWO
2. Stachowiak Adam - KS AZS UWM OLSZTYN
3. Rochon Grzegorz - DEKORGLASS DZIAŁDOWO
4. Szczepański Fabian - DEKORGLASS DZIAŁDOWO
5-6. Walasek Michał - DEKORGLASS DZIAŁDOWO
5-6. Stefański Aleksy - EKS MLEXER ELBLĄG
7-8. Saulewicz Jan – MLKS Czarni Olecko
7-8. Węgrzynowski Alan - LKS WEL LIDZBARK WELSKI
9-12. Kresin Kamil - GKTS Giżycko
9-12. Sokołowski Fabian - LUKS ABC ŻAK PISANICA
9-12. Bartnicki Mikołaj - DEKORGLASS DZIAŁDOWO
9-12. Szarmach Antoni - MLKS Ostródzianka Ostróda
13-16. Kędzior Tomasz - EKS MLEXER ELBLĄG
13-16. Włodarski Aleksander - EKS MLEXER ELBLĄG
13-16. Madej Franciszek - DEKORGLASS DZIAŁDOWO
13-16. Gorczyczewski Piotr - LKS WEL LIDZBARK WELSKI
17. Julicki Oliwier - EKS MLEXER ELBLĄG

	https://m.wm.pl/2021/04/orig/0000097875-wspolne-709364.jpg

	https://m.wm.pl/2021/04/orig/0000097875-zacy-709367.jpg

	https://m.wm.pl/2021/04/orig/0000097875-zaczki-709369.jpg

	https://m.wm.pl/2021/04/orig/0000097875-skrzaci-709361.jpg








2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5