Oleccy karatecy udanie rozpoczęli sezon

2021-03-09 09:09:50(ost. akt: 2021-03-09 09:21:02)

Autor zdjęcia: Archiwum OSSWKK

Podopieczni trenera Wojciecha Rejterady nowy sezon startowy rozpoczęli od udziału w turnieju w Kąkolewnicy i Wrocławiu, skąd wrócili z wieloma medalami. Świetny wynik pozwoliły im uzyskać przede wszystkim ogromny duch i chęć walki.
Młodsi karatecy Oleckiej Szkoły Sztuk Walki walczyli w Ogólnopolskim Turniej Karate Kyokushin Pamięci Żołnierzy Niezłomnych w Kąkolewnicy, który odbył się 27 lutego. Wzięło w nim udział 160 zawodników, w tym 12 reprezentantów Olecka.

Obrazek w tresci

Z kolei Ogólnopolski Turniej II Ichiban Cup we Wrocławiu zgromadził 180 zawodników z 18 klubów. Olecko reprezentowało troje zawodników, którzy wywalczyli dwa złote i jeden srebrny medal. Pierwsze miejsce zdobyła Maja Dziubińska. Po złoto sięgnęła także Klaudia Janiszewska. Srebrny medal wywalczył Filip Maksimowicz.