Piknik Rodzinny z Rajdowcami na nowomiejskim autodromie

2023-07-17 14:38:15(ost. akt: 2023-07-17 14:44:16)
Chętni pojadą rajdówkami dla zwierzaków ze schroniska

Chętni pojadą rajdówkami dla zwierzaków ze schroniska

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

Z ciekawą propozycją wychodzi do wszystkich chętnych Automobilklub Nowomiejski. Na autodromie zorganizowany będzie Piknik Rodzinny z Rajdowcami. Imprezę zaplanowano na 29 lipca w godzinach od 14 do 18.
Na miejscu czynny będzie dmuchany plac zabaw, strzelnica, zapowiedziano także punkt malowania twarzy, stoisko z popcornem i grillowaną kiełbaską.
Ale to nie wszystkie atrakcje Pikniku Rodzinnego z Rajdowcami. Organizatorzy – Jeżdżę bo Lubię i Automobilklub Nowomiejski, udostępnią rajdówki, którymi kierowcy spotowi będą wozić wszystkich chętnych po torze, gdzie na co dzień odbywają się zawody. Polecamy szczególnie ten punkt programu pikniku, bowiem złotówki wrzucone do skarbonki przeznaczone będą na zakup karmy dla zwierzaków, które przebywają w schronisku w Iławie. Organizatorzy ustalili, że przejażdżka z rajdowcem, to koszt 5 złotych, ale na tak zbożny cel, pewnie chętni wysupłają dodatkowe złotówki. Akcja nosi hasło „Za piątaka nakarmimy zwierzaka”. — Do zobaczenia na autodromie w sobotę 29 lipca — zapraszają organizatorzy.

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5