Niedziela Cittaslow i Święto Pieczonego Ziemniaka w "Trójce"

2022-09-19 21:04:35(ost. akt: 2022-09-24 06:56:35)
Niedziela Cittaslow i Święto Pieczonego Ziemniaka w 2021 roku

Niedziela Cittaslow i Święto Pieczonego Ziemniaka w 2021 roku

Autor zdjęcia: Alina Laskowska

Burmistrz Nowego Miasta Lubawskiego i Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 im. Filomatów Nowomiejskich zapraszają już 25 września na kolejną Niedzielą Cittaslow.
Organizatorzy już od wakacji działają na wysokich obrotach, by zaskoczyć gości różnymi atrakcjami – kulinarnymi i rozrywkowymi. W menu m.in. swojskie ciasta, domowe kluski ziemniaczane, wyśmienite zupy- dyniowa i ziemniaczana, placki ziemniaczane, frytki, kręcone ziemniaki, wata cukrowa, popcorn, grillowana kiełbaska i ziemniaki z ogniska oraz domowe konfitury.

Atrakcje dla najmłodszych to darty, koło fortuny, malowanie twarzy, animacje oraz przejazdy bryczką i kucykiem.

Podczas festynu można będzie wylicytować vouchery ufundowane przez nowomiejskich przedsiębiorców- kosmetyczne, biżuterię, torty, kolacje w lokalnych restauracjach, kostkę brukową, drewno opałowe oraz sesje fotograficzne.
Organizatorzy zapraszają już w najbliższą niedzielę od godz. 13.30.

red.
nowemiasto@gazetaolsztynska.pl

2001-2025 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 7B