Święta z zapachem redakcyjnej choinki...

2021-12-25 17:34:18(ost. akt: 2021-12-25 17:41:47)
Jedno ze zdjęć od naszych Czytelników zamieszczone na FB

Jedno ze zdjęć od naszych Czytelników zamieszczone na FB

Autor zdjęcia: Nadesłane

Tegoroczne Święta Bożego Narodzenia kilkanaście osób spędza przy choince z redakcji „Gazety Nowomiejskiej”. Drzewka ufundował Andrzej Andrzejewski, właściciel Szkółki Drzew i Krzewów Ozdobnych z Górnego Kurzętnika
Przeżywamy właśnie święta. Choinka wrosła w nasze tradycje i coraz więcej osób decyduje się na żywą choinkę, bo pięknie pachnie, wnosi do domu klimat natury.
Tradycyjnie przed świętami odwiedziliśmy Szkółkę Drzew i Krzewów Ozdobnych Andrzeja Andrzejewskiego w Kurzętniku i po rozmowie z właścicielem, podobnie jak w latach ubiegłych, postanowił on przekazać pulę drzewek dla Czytelników „Gazety Nowomiejskiej”.
Jak można było zdobyć drzewko? Wystarczyło zrobić zdjęcie z najnowszym numerem tygodnika, zamieścić je w komentarzu na FB gazety i czekać. Wszyscy, których powiadomiliśmy otrzymali choinki — w donicach oraz cięte. Teraz zdobię ich mieszkania.
Ci, którzy otrzymali drzewka w donicach, mogą je po świętach przechować i wiosną zasadzić przed domem czy w ogrodzie. Nie dość, że choinka w doniczce jest przyjazna środowisku to na dodatek może cieszyć nasze oko dłużej, niż trwa typowy żywot przeciętnej choinki.

Dziękujemy firmie Andrzeja Andrzejewskiego, w imieniu swoim i naszych Czytelników, za przekazane drzewka. Radość dzieci, które je otrzymały była najlepszą zapłatą za ten oryginalny świąteczny prezent. ul

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5