Udany start Natalii, Miłosza i Alberta podczas Akademickich Mistrzostw Polski w kickboxingu

2021-10-11 12:08:21 (ost. akt: 2021-10-11 12:36:28)

Autor zdjęcia: archiwum

10 września 2021 w Warszawie odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w kickboxingu. Nasz powiat reprezentowała trójka zawodników.
Podczas Akademickich Mistrzostw Polski w kickboxingu, fantastycznie zaprezentowali się zawodnicy klubu MUKS Olimpia Nowe Miasto. Po zmaganiach w stolicy możemy się pochwalić mistrzowskim tytułem Miłosza Tessmera, i podwójnym złotem Natalii Zakrzewskiej. Udany start zaliczył także Albert Mederski, który debiutował w wyższej kategorii wagowej.

— Moje pierwsze Akademickie Mistrzostwa Polski przebiegły bardzo pomyślnie. Udało mi się zdobyć 2 złote medale, a w dodatku był to mój pierwszy start na Mistrzostwach Polski w Pointfightingu. Zwycięstwo w tej formule pomogło mi pozytywnie nastawić się przed walką w formule Light Contact — mówi Natalia Zakrzewska.

Obrazek w tresci

Albert Mederski także startował po raz pierwszy na Akademickich Mistrzostwach Polski.
— Niestety z braku zawodników w mojej wadze (-63kg) byłem zmuszony wystartować w wyższej kategorii. Był to mój debiut w tej wadze, myślę, że stosunkowo udany — opowiada zawodnik.

Miłosz Tessmer nie ukrywa radości ze złota. Ten ambitny i waleczny zawodnik także debiutował na Akademickich Mistrzostwach Polski.
— Startowałem w kategorii do 74 kilogramów, stoczyłem walki na poziomie. Start w zawodach zaliczam do udanych i w przyszłości liczę na kolejne tak udane zawody. Pozdrawiam trenera Sebastiana Prokopa i prezesa klubu Piotra Gorzkę, jak i wszystkich ludzi, którzy są ze mną na dobre i na złe — mówi Miłosz Tessmer.

Serdeczne gratulacje dla całej trójki zawodników z życzeniami kolejnych udanych startów.

red.al
nowemiasto@gazetaolsztynska.pl

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5