W Krzeszowicach zgarnęli wszystko. Kickboxerzy mają za sobą mistrzowski weekend

2021-10-11 08:15:43 (ost. akt: 2021-10-11 08:26:53)

Autor zdjęcia: LUKS Zamek Expom Kurzętnik

Za nami weekend, podczas którego sportowcy zaliczali swoje kolejne starty. Także podopieczni trenera Leszka Jobsa, którzy na wyjeździe pokazali wielką klasę.
Rewelacyjny start kickboxerów Sekcji Kickboxingu Zamku Expom Kurzętnik na Pucharze Polski w Kickboxingu Light Contact Juniorów i Seniorów Polskiego Związku Kickboxingu który odbył się w miniony weekend Krzeszowicach koło Krakowa.

Piotr Kołakowski wystartował w dwóch kategoriach wagowych - 84 i 89 kg i w obu stanął na najwyższym stopniu podium.

W Krzeszowicach zawalczyła również dwójka juniorów Samanta Klein, która wywalczyła 1 miejsce w kat. wag - 50 kg oraz Mieszko Siemiątkowski który okazał się najlepszy w kat. wag - 63 kg.
Dodatkowo Mieszko Siemiątkowski został uznany najlepszym juniorem Pucharu Polski.
— Jakby było mało LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK dzięki znakomitej postawie swoich zawodników uplasował się na 2 miejscu w klasyfikacji drużynowej. — relacjonuje trener Leszek Jobs — Puchar Polski stał na wysokim poziomie sportowym, tym większa radość z uzyskanych rezultatów. Na słowa pochwały zasługują również organizatorzy turnieju w Krzeszowicach Henryk Piwowar i Łukasz Skalny, którzy stanęli na wysokości zadania. Dzięki nim udział w Pucharze Polski był przyjemnością.

red.al
nowemiasto@gazetaolsztynska.pl

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5