Małgosi pogratulowano powołania do Kadry Narodowej Piłki Nożnej Kobiet

2021-10-08 10:23:22 (ost. akt: 2021-10-08 10:27:01)
Migawka z wizyty Małgosi Milewskiej na sesji Rady Miejskiej

Migawka z wizyty Małgosi Milewskiej na sesji Rady Miejskiej

Autor zdjęcia: Nadesłane

Podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej w Nowym Mieście pogratulowano Małgorzacie Milewskiej, młodej mieszkance miasta, powołania do Kadry Narodowej Piłki Nożnej Kobiet do lat 15 i reprezentowania Polski w meczach towarzyskich z Czechami.
Małgosię Milewską, wraz z rodzicami, na obrady sesji zaprosili Józef Blank, burmistrz miasta wraz z Andrzejem Nadolskim, przewodniczącym rady. Gospodarz miasta podziękował Małgosi za nieocenioną promocję Nowego Miasta Lubawskiego i wyraził swoje zadowolenie, że młoda sportsmenka swoja karierę piłkarską rozpoczęła w Klubie Sportowym „Drwęca” i kontynuuje treningi w Akademii Sportu Stomil Olsztyn, z którą w tym roku zdobyła wicemistrzostwo Polski Centralnej Ligi Juniorek U-15.
Burmistrz i przewodniczący Rady Miejskiej oraz przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki życzyli Małgosi satysfakcji z rozwoju jej pasji, wiary we własne możliwości, wytrwałości i szczęścia w drodze do kolejnych sukcesów, a także pomyślności w realizacji wszystkich zamierzeń. ul

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5