Wakacje żegnali wśród dinozaurów

2021-09-02 17:20:02(ost. akt: 2021-09-02 17:33:33)

Autor zdjęcia: MCK

Takie zakończenie wakacji to najpiękniejszy prezent, dla uczniów przed nowym rokiem szkolnym. Jedni pakowali plecaki, a inni jeszcze zdążyli wyskoczyć na wycieczkę.
Z okazji zakończenia wakacji Miejskie Centrum Kultury zorganizowało dwie wycieczki do Dino Parku w Malborku. Uczestnicy, którzy skorzystali z wyjazdu mogli poznać bliżej nie tylko dinozaury, ale także smoki, ponieważ taka była tematyka ścieżki edukacyjnej, po której dzieci miały okazję spacerować.
Na swojej drodze napotkały mnóstwo ciekawostek, a także dinozaura, który przez chwilę pobawił się z dzieciakami, dając im mnóstwo frajdy.

Obrazek w tresci

Dino Park to także sporo atrakcji towarzyszących, których nie sposób ominąć. Dzieci wzięły udział w seansach w kinie 5D, podczas których miały możliwość doświadczyć jazdy kolejką górską oraz zwiedzić opuszczoną kopalnię. Przeniosły się do magicznego świata krainy zabaw, spróbowały swoich sił w parku linowym, a także przejechały się kolejką. Warto podkreślić, że uczestnicy wycieczki doskonale poradzili sobie podczas pokonywania laserowego toru przeszkód.

Obrazek w tresci

— Wszystkim uczestnikom dziękujemy za miło spędzony czas. Mamy nadzieje, że wam się podobało. Jeśli macie ochotę na kolejną wycieczkę, dajcie znać w komentarzu —podsumowują wyjazd organizatorzy z Miejskiego Centrum Kultury w Nowym Mieście Lubawskim.

Alina Laskowska
a.laskowska@gazetaolsztynska.pl

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5