Kickbokserzy na zgrupowaniu kadry narodowej w Zakopanem

2021-08-04 10:56:37 (ost. akt: 2021-08-04 11:06:51)

Autor zdjęcia: nadesłane

Kilku zawodników Sekcji kickboxingu LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK aktualnie przebywa na zgrupowaniach swoich Kadr Polski w COS OPO ZAKOPANE .
Zwodnicy trenują z najlepszymi specjalistami w swoich formułach kickboxingu i właśnie w Zakopanem przygotowują się do najważniejszych startów w tym roku.

— Seniorzy swoje mistrzostwa Świata rozegrają we Włoszech a Juniorzy w Czarnogórze — informuje trener Leszek Jobs — A będą to: Piotr Kołakowski i Krystian Rzepka Zamek Expom Kurzętnik oraz Natalia Zakrzewska MUKS Olimpia Kickboxing Nowe Miasto Lubawskie Kadra Light Contact Seniorów której trenerami są Leszek Jobs i Henryk Piwowar.

Mariusz Migdalski Zamek Expom Kurzętnik Kadra Polski Pointfighting Seniorów trener Bartosz Baczyński. Mieszko Siemiątkowski Kadra Polski juniorów Full Contact trenerem jest Włodzimierz Trzeciak.

— Jak widać wakacje dla naszych reprezentantów to nie tylko odpoczynek, ale ciężka praca na zgrupowaniach. Dzień rozpoczyna się już od porannego rozruchu o godz. 7.30 a w ciągu dnia dochodzą jeszcze dwie wymagające jednostki treningowe. — opowiada Leszek Jobs — Trzeba podkreślić, że mamy tu doskonałe warunki treningowe plus dużo różnorakich zabiegów fizjoterapii oraz profesjonalną odnowę biologiczną, co znacznie wpływa na jakość i komfort wykonywanej pracy podczas zgrupowania.

Pozostali kickboxerzy Zamku i Olimpii też nie próżnują i trenują w klubie. W ostatnim tygodniu sierpnia czeka ich jeszcze wspólny obóz klubowy w Hartowcu, gdzie od kilku już lat przygotowują formę na drugą część sezonu.

— Za pośrednictwem Gazety Nowomiejskiej pozdrawiamy naszych bliskich oraz czytelników gazety — podsumowuje Leszek Jobs.

red.
nowemiasto@gazetaolsztynska.pl

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5