Wooden Wonders etc by Kamila Szymańska w Świątecznym Jarmarku Gazety Olsztyńskiej

2020-12-04 12:00:00(ost. akt: 2020-12-04 09:40:19)

Autor zdjęcia: nadesłane

Trwa „Świąteczny Jarmark Gazety Olsztyńskiej” - kampania społeczna promująca małych wytwórców z naszego regionu. Na specjalnej stronie na gazetaolsztynska.pl zamieszczamy oferty osób, które do nas napiszą, a są małymi, lokalnymi wytwórcami: pamiątek, prezentów, kosmetyków, jedzenia, ubrań, rękodzieła czy ozdób świątecznych.Także lokalnie można się zaprezentować.
Zbliżające się święta Bożego Narodzenia nie będą takie, jak poprzednie. Prezenty też mogą być inne niż dotąd — nasze regionalne. Warto zapomnieć w tym trudnym czasie o "chińszczyźnie" i postawić na lokalne, regionalne produkty.
Osoby, które chcą dołączyć do jarmarku i dotrzeć do nowych, potencjalnych klientów w województwie warmińsko – mazurskim, mogą zgłosić się do nas. Informacja powinna zawierać do 1.000 znaków, a tekst dotyczyć tego, czym się zajmujecie i co oferujecie. Do informacji trzeba dodać zdjęcie, dane kontaktowe, adres strony www lub profilu w mediach społecznościowych. Czekamy na zgłoszenia pod adresem nowemiasto@gazetaolsztynska.pl. Warto się przyłączyć do akcji.

Dziś prezentujemy Wooden Wonders etc by Kamila Szymańska

PÓŁKI NA SAMOCHODZIKI I INNE DREWNIANE WARIACJE

— Rękodziełem zajmuję się długi czas ale od kilku lat zmieniłam to hobby na pracę i wciągnęłam też męża — mówi Kamila Szymańska —,,Wybierz pracę, którą kochasz, i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu" coś w tym jest.
I tak oto powstały hitowe półki na samochodziki, które stały się znakiem rozpoznawczym działalności Kamili. A potem już poszło szybko, świetne pomysły, fantastyczne realizacja, sumienna praca. Kamila z mężem tworzy także półki na ludziki Lego, na figurki Plamobil, półki na laleczki L.O.L., na figurki z kinder jajek i inne dziecięce kolekcje. W ofercie znajdą się także półki na kolekcje zapalniczek i dekoracje pamiątkowe.
Kamila zawsze była obecna na jarmarkach i festynach. Dziś można jej produkty zobaczyć i kupić, zagladając na Facebooka. Szukajcie "Wooden Wonders etc by Kamila Szymańska". al


2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5