Młyn w Rynku w Świątecznym Jarmarku Gazety Olsztyńskiej

2020-12-03 10:12:17 (ost. akt: 2020-12-07 20:41:56)

Autor zdjęcia: Młyn w Rynku

Trwa „Świąteczny Jarmark Gazety Olsztyńskiej” - kampania społeczna promująca małych wytwórców z naszego regionu. Na specjalnej stronie na gazetaolsztynska.pl zamieszczamy oferty osób, które do nas napiszą, a są małymi, lokalnymi wytwórcami: pamiątek, prezentów, kosmetyków, jedzenia, ubrań, rękodzieła czy ozdób świątecznych.Także lokalnie można się zaprezentować.
Zbliżające się święta Bożego Narodzenia nie będą takie, jak poprzednie. Prezenty też mogą być inne niż dotąd — nasze regionalne. Warto zapomnieć w tym trudnym czasie o "chińszczyźnie" i postawić na lokalne, regionalne produkty.
Osoby, które chcą dołączyć do jarmarku i dotrzeć do nowych, potencjalnych klientów w województwie warmińsko – mazurskim, mogą zgłosić się do nas. Informacja powinna zawierać do 1.000 znaków, a tekst dotyczyć tego, czym się zajmujecie i co oferujecie. Do informacji trzeba dodać zdjęcie, dane kontaktowe, adres strony www lub profilu w mediach społecznościowych. Czekamy na zgłoszenia pod adresem nowemiasto@gazetaolsztynska.pl. Warto się przyłączyć do akcji.

Dziś prezentujemy Młyn w Rynku "gdzie natura styka się z historią"


"Młyn w Rynku" zajmuje się produkcją mąk pszennych, żytnich i orkiszowych, a także otrąb spożywczych. To produkty w 100% naturalne, nie posiadają polepszaczy ani enzymów poprawiających właściwości wypiekowe - idealne na świątecznie wypieki!
— Jesteśmy członkiem Dziedzictwa Kulinarnego, a także posiadamy certyfikat Produkt Warmia Mazury, który potwierdza wysoką jakość naszych produktów połączoną z lokalnym pochodzeniem — mówi Zdzisław Przyborowski — Nasza "Mąka Żytnia z Rynku" jest wpisana na prestiżową Listę Produktów Tradycyjnych woj. warmińsko-mazurskiego.
Młyn w Rynku oferuje mąkę w małych i dużych ilościach. Prowadzi także sprzedaż wysyłkową za pomocą firm kurierskich, a także bezpośrednio z młyna.
Wyjątkową mąkę możesz zamówić telefonicznie: 502 226 256, mailowo: mlynwrynku@onet.eu lub osobiście Rynek 1, 13-324 Grodziczno. Młyn w Rynku możesz znaleść także na Facebooku.
red


2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5