Obóz sportowy zawodniczek z Kurzętnika

2020-08-22 15:37:59 (ost. akt: 2020-08-22 15:38:53)

Autor zdjęcia: SMS Kurzętnik

Zawodniczki drużyny piłkarskiej SMS Kurzętnik wraz z trenerem, Jarosławem Roszkowskim, spędziły aktywnie czas na obozie sportowym w Dusznikach Zdrój. Na Dolnym Śląsku dziewczęta trenowały, zwiedzały i świetnie spędzały ten letni czas.
Kilka dni na obozie sportowym zawodniczek z kurzętnickiego klubu, obfitowało w treningi, zwiedzanie i nowe doświadczenia. Już pierwszego dnia Stowarzyszenie Kochamy Sport przeprowadziło szczegółową analizę składu ciała, analizę mięśniowo-tłuszczową i analizę otyłości zawodniczek oraz kadry trenerskiej Klubu Sportowego SMS Kurzętnik. Ekipa Jarosława Roszkowskiego uczestniczyła także w pokazie Pawła Skóry, który posiada tytuł Mistrza Świata, Mistrza Europy i Mistrza Polski we freestyle football.
- Przy okazji tam też rozegraliśmy sparing z drużyną Odry Opole, byli to chłopcy z rocznika 2010, za który trenerom i zawodnikom Odry dziękujemy - mówi trener SMS Kurzętnik.
Było także przyjemne z pożytecznym. 10 kilometrowy spacer w Górach Bystrzyckich to zdecydowanie intensywny trening. A po nim regeneracja na basenie Słoneczne Termy i trening na Stadionie im. Kazimierza Górskiego w towarzystwie juniorów i seniorów MKS Pogoń Duszniki-Zdrój. Zawodniczki z Kurzętnika miały także okazję obserwować trening Reprezentacji Polski Kobiet w Biathlonie, spotkać się i porozmawiać z najlepszymi biathlonistkami i trenerem reprezentacji Michaelem Greisem, trzykrotnym złotym medalistą Igrzysk Olimpijskich.
Sportowe doświadczenia,treningi, spotkania i sparingi przeplatały się ze zwiedzaniem najpiękniejszych miejsc w Dusznikach-Zdrój czy Polanicy-Zdrój oraz okolicy.
- Wielkie podziękowanie dla rodziców zawodniczek, dla Pani Sylwii i dla naszego partnera głównego Gminy Kurzętnik na czele z Wójtem Gminy Kurzętnik Wojciechem Dereszewskim za pomoc w organizacji obozu sportowego - podsumowuje Jarosław Roszkowski, trener SMS Kurzętnik - To był piękny czas jednak z wielką radością wracamy na nasz kurzętnicki Orlik. Trenujemy dalej!

a.laskowska@gazetaolsztynska.pl

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5