Do końca 2019 roku przyjmujemy zgłoszenia do konkursu sms na Sportowca Roku

2019-12-08 11:18:56 (ost. akt: 2019-12-08 12:39:16)
Wręczanie statuetek "Gazety Nowomiejskiej" podczas ubiegłorocznej Miejskiej Gali Sportu

Wręczanie statuetek "Gazety Nowomiejskiej" podczas ubiegłorocznej Miejskiej Gali Sportu

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

Jak co roku Redakcja „Gazety Nowomiejskiej” organizuje esemesowy plebiscyt na Sportowca Roku Powiatu Nowomiejskiego. Wraz z końcem roku przychodzi czas na podsumowanie całorocznych wyników zawodników różnych dyscyplin sportu. CZEKAMY NA ZGŁOSZENIA!
Nie raz w 2019 roku pisaliśmy na łamach "Gazety Nowomiejskiej" o osiągnięciach sportowców powiatu nowomiejskiego na zawodach ogólnopolskich czy nawet rangi europejskiej czy światowej. Teraz nadszedł czas, by docenić ich pracę.

Prosimy o zgłoszenia zawodników do naszego gazetowego konkursu sms. Kandydatury mogą zgłaszać wszyscy chętni — przedstawiciele urzędów miasta, starostwa i gmin wiejskich, kluby sportowe, szkoły, członkowie rodzin czy nasi Czytelnicy i Internauci.

Można to zrobić osobiście, odwiedzając siedzibę Redakcji „Gazety Nowomiejskiej” (ul. Wodna 9) lub za pomocą poczty internetowej (nowemiasto@gazetaolsztynska.pl) czy gazetowego FB.

Zgłaszając zawodnika należy podać jego: imię i nazwisko, dziedzinę sportu, klub który reprezentuje, miejscowość, w której mieszka oraz krótki opis osiągnięć w 2019 roku. Prosimy też o numer telefonu osoby zgłaszającej.

Drogą głosowania sms wyłonimy złotą dziesiątkę zawodników. Na zgłoszenia czekamy do końca roku. Potem rozpoczynamy głosowanie.

Grażyna Jonowska

Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. kom #2832640 | 5.173.*.* 10 gru 2019 11:54

    Komentarz nisko oceniony. Kliknij aby przeczytać. Nagroda Honorowa Animator Sportu i Turystyki - p. Ryszard Krzemieniewski.

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5