Nowomiejskie przedszkolaki już są po pasowaniu

2019-11-27 17:47:26 (ost. akt: 2019-11-27 17:53:01)
Mali bohaterowie uroczystości w przedszkolu

Mali bohaterowie uroczystości w przedszkolu

Autor zdjęcia: Przedszkole Miejskie

W Przedszkolu Miejskim odbyła się uroczystość pasowania na przedszkolaka. Głównymi bohaterami spotkania „Jestem przedszkolakiem” były trzylatki.
Po powitaniu maluchy na powitanie zaśpiewały piosenkę „Przedszkolaczek” i mówiły wiersz „Powitanie”. Potem nastąpiła prezentacja umiejętności maluchów. Dzieci głośno podały nazwy swoich grup — „Biedronki” i „Wiewiórki”. Następnie mówiły wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły oraz pokazały, jak potrafią się gimnastykować. Kilka słów do maluchów skierował Jerzy Resicki, dyrektor Zespołu – Szkolno Przedszkolnego. Potem nastąpił wyczekiwany moment ślubowania i pasowania na przedszkolaka przez dyrektora czarodziejską różdżką. Wróżka zrobiła przedszkolakom pieczątki upamiętniające ważne dla nich wydarzenie. Bohaterowie uroczystości otrzymali też pamiątkowe dyplomy oraz upominki od Rady Rodziców. Na koniec wykonano pamiątkowe fotografie.


Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie
2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5