Dzień Postaci z Bajek w Przedszkolu Miejskim

2019-11-08 14:37:27 (ost. akt: 2019-11-08 14:44:02)
Przedszkolaki świętowały Dzień Postaci z Bajek

Przedszkolaki świętowały Dzień Postaci z Bajek

Autor zdjęcia: Przedszkole Miejskie

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek obchodzony jest na całym świecie 5 listopada. Przedszkole Miejskie w Nowym Mieście Lubawskim włączyło się do świętowania.
Każdy z nas lubi i zna choćby kilka bajek, które towarzyszą mu od najmłodszych lat. Bawią nas, są powodem wzruszeń ale przede wszystkim przekazują zasady i mądrość życiową. Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek obchodzony jest na całym świecie piątego listopada. Nasze przedszkole włączyło się do świętowania. Dzieci przynosiły do przedszkola ulubione książki z bajkami, niektóre przebrały się za wybrane postaci z bajek. Wszystkie grupy razem oglądały bajeczki z dawnych lat: Przygody Gąski Balbinki, Reksio, Bolek i Lolek, kolorowały obrazki ze znanymi postaciami, brały udział w zgadywankach, rebusach. Nie zabrakło również pląsów i barwnych korowodów przy muzyce dziecięcej.

Przedszkole Miejskie

Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie
2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5