Przedszkolaki zbierały karmę dla kotów

2019-02-16 15:16:16 (ost. akt: 2019-02-16 15:18:38)
Zebraną karmę przekazano stowarzyszeniu "Przytul Psisko"

Zebraną karmę przekazano stowarzyszeniu "Przytul Psisko"

Autor zdjęcia: SP 1

Z okazji zbliżającego się Światowego Dnia Kota w nowomiejskim przedszkolu działającym przy Szkole Podstawowej nr 1 została zorganizowana charytatywna zbiórka karmy oraz innych niezbędnych rzeczy dla kotów.
Akcja miała na celu uwrażliwić dzieci na los pokrzywdzonych zwierząt, których wokół nas nie brakuje. Przedszkolaki chętnie wzięły udział w zbiórce przynosząc różne smakołyki. Do akcji dołączyli się również uczniowie z innych klas naszej szkoły. Cieszymy się, że tak wiele osób odpowiedziało na nasz apel i wzięło udział w tym przedsięwzięciu. Wszystkie zebrane dary zostały przekazane na rzecz kotów znajdujących się pod opieką Stowarzyszenia Ochrony Zwierząt „Przytul Psisko”. Organizatorem i koordynatorem akcji była pani Angelika Gomuła. Wszystkim bardzo dziękujemy za udział w akcji i przyłączenie się do pomocy dla podopiecznych stowarzyszenia.

SP 1

Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie


2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5