Krasnoludki u stomatologa

2018-09-30 14:34:04 (ost. akt: 2018-09-30 14:36:45)
W czasie wizyty przedszkolaków u stomatologa

W czasie wizyty przedszkolaków u stomatologa

Autor zdjęcia: SP 2

24 września 2018 roku grupa przedszkolna „Krasnoludki” z Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim wraz z opiekunkami, paniami: Marią Szymankiewicz, Karoliną Żywicką i Jolantą Wachowską odwiedziła gabinet stomatologiczny.
W gabinecie stomatologicznym, który odwiedziły dzieci, na co dzień pracuje pan doktor Józef Bielicki z asystentką panią Elżbietą Szpanowską. Celem wizyty była pogadanka na temat konieczności dbania o higienę jamy ustnej, przełamanie obaw przed wizytą u dentysty, a także kształtowanie nawyków prozdrowotnych. Przedszkolaki dobrze wiedzą o negatywnym wpływie próchnicy na zęby mleczne i na zęby stałe, wiedzą, jakie pokarmy dobrze służą budowie zębów, a jakie je niszczą. Dzieci miały okazje zapoznać się ze specyfiką pracy dentysty oraz obejrzeć gabinet stomatologiczny i jego wyposażenie. „krasnoludki” dowiedziały się również jak dbać o zęby, by były zawsze piękne i zdrowe. Dzieci były bardzo zainteresowane wizytą. Mamy nadzieję, że nasze przedszkolaki nie będą czuły leku przed wizytą w gabinecie lekarskim.
SP 2
W czasie wizyty przedszkolaków u stomatologa


Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5