Dzień Przedszkolaka w SP 1

2018-09-22 12:09:08 (ost. akt: 2018-09-22 12:13:29)
Podczas spotkania z okazji Dnia Przedszkolaka w SP 1

Podczas spotkania z okazji Dnia Przedszkolaka w SP 1

Autor zdjęcia: SP 1

20 września obchodzimy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji odbyła się uroczystość w nowomiejskiej szkole "Jedynce".
Z tej okazji w Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lub. odbyła się uroczystość, na której mali przedszkolacy z grup „Pszczółki”, „Misie” oraz „Krasnoludki” pod czują opieką swoich wychowawczyń zaprezentowały swoje umiejętności wokalne, recytatorskie oraz taneczne. Dzieci uczestniczyły we wspólnych zabawach muzyczno – ruchowych. Były życzenia od Dyrekcji szkoły i od wychowawczyń. Rada Rodziców ufundowała maluchom piękne upominki. Nie zabrakło uśmiechu i radości oraz słodkiego poczęstunku. Było bardzo wesoło i kolorowo. Obchody tego święta już na zawsze wpisały się w historię oddziałów przedszkolnych. „Maluchom” życzymy wszystkiego najlepszego!

SP 1
Podczas spotkania z okazji Dnia Przedszkolaka w SP 1

Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5