Emeryci pożegnali lato na zabawie w Mszanowie

2018-08-31 14:26:55 (ost. akt: 2018-08-31 14:34:16)
Uczestnicy spotkania na tanecznym parkiecie

Uczestnicy spotkania na tanecznym parkiecie

Autor zdjęcia: Grażyna Jonowska

Członkowie i sympatycy nowomiejskiego oddziału Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów na zabawie tanecznej w Mszanowie pożegnali tegoroczne lato.
W imprezie „Pożegnanie lata” wzięły udział 132 osoby. Zebranych powitał Kazimierz Przybylski, przewodniczący gremium. Życzył udanej zabawy i przedstawił związkowe plany do końca roku 2018. Powitał też zaproszonych gości – starostę Andrzeja Ochlaka i burmistrza Józefa Blanka, którzy przyjechali do Mszanowa z małżonkami. Na spotkaniu był też obecny nowomieszczanin Mirosław Litka z żoną, który znany jest ze swojej poezji. Tym razem pan Mirek odczytał wiersz „Koniec lata”, który ułożył właśnie na spotkanie w Mszanowie. Potem wszyscy ruszyli na taneczny parkiet i dobrze się bawili przy muzyce Adama Twardego i suto zastawionych stołach.

Grażyna Jonowska


Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie


2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5