Dni Nowego Miasta i Szynaka Day z Anią Dąbrowską, Rafałem Brzozowski, Pawłem Bączkowskim, Lady Pank i Mig

2018-07-03 18:01:44(ost. akt: 2018-07-03 18:19:00)

Autor zdjęcia: Urząd Miasta

W dniach 6 – 8 lipca 2018 roku zaplanowano Dni Nowego Miasta Lubawskiego połączone tradycyjnie z Szynaka Day. Koncertów nie zabraknie. Zjadą muzyczne gwiazdy z najwyższej półki.
W tym roku zaśpiewają na początek Paweł Bączkowski, a w Szynaka Day zespół Mig, Ania Dąbrowska, Rafał Brzozowski i gwiazda wieczoru – zespół Lady Pank.

Przedstawiamy szcegółowy program uroczystości, które odbywać się będą pod patronatem „Gazety Nowomiejskiej”.

* W piątek, 6 lipca, o godz. 18 nastąpi przemarsz mieszkańców i gości z rynku na stadion MOSiR. Tam, piętnaście minut później, Dni Nowego Miasta Lubawskiego zostaną oficjalnie rozpoczęte. O godz. 18.30 na scenie zagra Orkiestra Dęta z Miejskiego Centrum Kultury. Gwiazda piątkowego wieczoru — Paweł Bączkowski wystąpi ze swoim zespołem o godz. 19. Po nim (godz. 20) zebranych będzie zabawiał zespół CI – HO związany z Biskupcem. Spotkaniu towarzyszyć będzie pokaz starych motocykli, a dzieci będą mogły skorzystać z dmuchanej zjeżdżalni i trampoliny. Oczywiście nie zabraknie punktów gastronomicznych.


Paweł Bączkowski zagra w piątek

* Sobota, 7 lipca to Szynaka Day. Atrakcje na stadionie rozpoczną się od godz. 14. Będą konkursy dla dzieci i publiczności oraz koncerty znanych wokalistów i grup. O godz. 15 zaplanowano oficjalne otwarcie Szynaka Day. Pierwszy koncert, o godz. 16, da Rafał Brzozowski. O godz. 17. 30 na nowomiejską scenę wejdzie zespół Mig. O godz. 19 rozpocznie się koncert Ani Dąbrowskiej, zaś gwiazda sobotniego wieczoru – zespół Lady Pank będzie zabawiał zebranych o godz. 21. Po koncercie zaplanowano pokaz fajerwerków, a potem chętni będą się mogli dalej bawić z DJ.

* W niedzielę, 8 lipca, zakończą się Dni Nowego Miasta Lubawskiego o godz. 17 koncertem lokalnego zespołu Duo Fantazja w Ogrodzie Róż. Tym samym nowomieszczanie i goście oficjalnie powitają wakacje. Będą gry i konkursy z nagrodami, zabawy ruchowe dla dzieci, malowanie twarzy, wata cukrowa, popcorn, lemoniada i wspólna zabawa pod chmurką.
W imieniu organizatorów zapraszamy do miłego spędzenia weekendu na świeżym powietrzu przy różnorodnej muzyce.
Grażyna Jonowska


Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie


Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Bolo #2532323 | 31.0.*.* 7 lip 2018 11:02

  Ciekawe jaka będzie frekwencja na tym spędowizku jak nie ma Talonów darmowych

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

 2. Przyjechał na przeszpiegi !!! #2531640 | 88.220.*.* 6 lip 2018 06:19

  A ta "gwiazda podłej zmiany" mało dostaje od reżimówki ,że przyjechał tutaj psuć imprezę. Że też inni chcą z tym typem koncertować na jednej imprezie .

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) odpowiedz na ten komentarz

 3. Brzozowski to gwiazda? #2530315 | 94.254.*.* 4 lip 2018 08:23

  Chyba na prowincji i wśród swoich krewnych.

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5