Krawcowa, farmaceuta i kosmetyczka u „Motylków” z SP2

2018-06-11 15:59:16 (ost. akt: 2018-06-11 16:00:37)
Pani krawcowa i przedszkolaki

Pani krawcowa i przedszkolaki

Autor zdjęcia: SP 2

Grupę „Motylki” pani Małgorzaty Kozłowskiej odwiedzili w szkole Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim przedstawiciele trzech zawodów.
Najpierw krawcowa pani Justyna zaprezentowała swoje umiejętności krawieckie. Dzieci oglądały skarby pani krawcowej, a potem z pomocą pani Justyny szyły woreczki na swoje skarby. Z kolei pani Justyna zdradziła tajemnicę zawodu farmaceuty. Dzieci wraz panią farmaceutka robiły maść z naturalnych składników, jakimi są zioła. Ostatnim zawodem, który poznały „Motylki” był zawód kosmetyczki. Dzięki pani Agnieszce – mamie Krzysia przedszkolaki zobaczyły narzędzia, przedmioty i kosmetyki, które panie kosmetyczki chowają w swoich kufrach. Pani Agnieszka pomalowała wszystkim dzieciom zarówno dziewczynkom jak i chłopcom paznokcie.

Mirosława Nowakowska SP2


Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie


2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5