Z wizytą u pań pielęgniarek
2018-05-25 12:29:53(ost. akt: 2018-05-25 12:31:54)
11 maja 2018 roku uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 2 im Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim wraz z opiekunem SK PCK panią Małgorzatą Potomską udali się do Szpitala Powiatowego w Nowym Mieście Lubawskim oraz do przychodni nowomiejskich.
Z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek złożyli życzenia i podziękowania za bardzo trudną i niezbędną pracę paniom pielęgniarkom oraz wręczyli przygotowane laurki. Panie pielęgniarki były wzruszone, zaś uczniowie dumni, że chociaż w taki sposób mogli podziękować za trud, pomoc, opiekę nad pacjentami.
Mirosława Nowakowska SP2
Czytaj e-wydanie 
">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie
Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.
Zaloguj się lub wejdź przez