Do 25 marca można zapisywać dzieci do oddziału przedszkolnego

2016-03-04 12:00:00(ost. akt: 2016-03-03 19:57:21)
Rodzice mogą zapisywać dzieci do szkoły przy ul. Tysiąclecia w Nowym Mieście

Rodzice mogą zapisywać dzieci do szkoły przy ul. Tysiąclecia w Nowym Mieście

Autor zdjęcia: Archiwum szkoły

Trwa rekrutacja dzieci w wieku 3-6 lat do oddziału przedszkolnego działającego przy szkole przy ul. Tysiąclecia w Nowym Mieście Lubawskim. Maluchy można zapisać w sekretariacie Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej do dnia 25 marca 2016 roku.
Pobyt w oddziale przedszkolnym dziecka do 5 godzin dziennie jest bezpłatny. Za każdą kolejną godzinę opiekuńczo-wychowawczą płaci się złotówkę. Milusińscy mają zapewnioną opiekę w godzinach 7-16.

Na dzieci czeka wykwalifikowana kadra pedagogiczna, która przygotuje je do podjęcia nauki w pierwszej klasie szkoły podstawowej. Planowane są zajęcia muzyczne, plastyczne i rytmiczne oraz z logopedą. W programie znalazła się też nauka języka angielskiego lub niemieckiego. Zapewniona jest też pomoc psychologiczno – pedagogiczna.

Więcej informacji można uzyskać w sekretariacie szkoły w poniedziałki i środy w godz. 7.15-19 oraz we wtorki, czwartki i piątki w godz. 7.15-15.15, pod numerem telefonu 56/474 26 93 lub na stronie internetowej szkoły.

Grażyna Jonowska
Rodzice mogą zapisywać dzieci do szkoły przy ul. Tysiąclecia w Nowym Mieście

Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie


2001-2025 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 7B