Gala cyrkowa po warsztatach w Bachotku

2015-07-29 13:24:50(ost. akt: 2015-07-29 13:34:38)
Scena, na której prezentowali się uczestnicy warsztatów ustawiona była na wodzie Jeziora Bachotek

Scena, na której prezentowali się uczestnicy warsztatów ustawiona była na wodzie Jeziora Bachotek

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

Galą cyrkową zakończył się obóz w Bachotku, zorganizowany w ramach Międzynarodowego Brodnickiego Lata Artystycznego. W tym wydarzeniu o wymiarze kulturalno-edukacyjnym wzięła również udział grupa cyrkowa Heca z Lipinek.
Podczas warsztatów Ośrodku Wypoczynkowym UMK w Bachotku młodzież z Polski oraz Niemiec zdobywała i pogłębiała tajniki sztuki cyrkowej, poprzez malarstwo, muzykę oraz taniec.

Organizatorem Międzynarodowego Brodnickiego Lata Artystycznego był Brodnicki Dom Kultury z dyrektorką placówki — Ewą Dembek oraz Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży i Fundacja "Kładka" z Lipinek.

Uczestnicy Międzynarodowego Brodnickiego Lata Artystycznego pokazali swoje umiejętności (a w tym, te nowe wypracowane w Bachotku) podczas jarmarku ekologicznego w Brodnicy, a następnie na gali w ośrodku UMK, skąd pochodzi galeria zdjęć. ul

Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się  informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5