Gwiździny na czwartym miejscu wojewódzkiego półfinału

2015-04-06 16:24:34(ost. akt: 2015-04-06 17:48:41)
Ekipa z Gwiździn z opiekunem Henrykiem Zagórskim

Autor zdjęcia: Fot. Nadesłane

W nowomiejskiej hali MOSiR odbyły się Mistrzostwa Regionu II Warmińsko – Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt Szkół Podstawowych.
Do turnieju stanęły wszystkie drużyny, które wywalczyły sobie prawo gry podczas wcześniejszych zawodów w poszczególnych rejonach województwa. Gminę Nowe Miasto Lubawskie, powiat nowomiejski i rejon IV reprezentowała drużyna dziewcząt ze Szkoły Podstawowej im. ks. Kazimierza Wróblewskiego w Gwiździnach.

Z drugiej pozycji w rejonie do turnieju zakwalifikowały się też dziewczęta z Dłutowa. Mistrzostwo regionu zdobyły zdecydowanie rosłe i świetnie grające zawodniczki z Braniewa. Tuż po nich uplasowały się piłkarki z Pieniężna, które wyprzedziły drużynę z Dłutowa. Nasza reprezentacja z Gwiździn, w której przeważały czwartoklasistki, po zaciętej walce zakończyła zmagania turniejowe na IV miejscu, potwierdzając swoje miejsce wśród najlepszych drużyn naszego województwa.

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.