Orkiestra zabrzmi też w Nowym Mieście

2015-01-08 17:18:15(ost. akt: 2015-01-08 15:26:39)
Finał w MCK rozpocznie zespół Paragon

Finał w MCK rozpocznie zespół Paragon

Autor zdjęcia: Kasia Ochocka

Jak co roku w Nowym Mieście sztab orkiestry ma siedzibę w gimnazjum. Placówka organizuje atrakcje przy współpracy z nowomiejskimi podstawówkami, szkołą w Łąkorzu i Miejskim Centrum Kultury.
Już we wtorek, 6 stycznia, odbył się turniej szachowy, a w piątek od godz. 14.30 rozpocznie się otwarty Turniej Piłki Siatkowej w sali gimnastycznej w gimnazjum.

W sobotę, 10 stycznia, od godz. 9 do 12 będzie kiermasz ciast w szkole, a w hali MOSiR od godz. 9 odbywać się będzie Turniej Piłki Nożnej. Niedziela rozpocznie się od tradycyjnego kwestowania na ulicach miasta.

Natomiast w godz. 16.30 — 20.00 atrakcje odbędą się w MCK. Na początku koncert da bluesowy zespół Paragon, którego tworzą muzycy pochodzący z Nowego Miasta. Będą też występy uczniów z nowomiejskich szkół podstawowych, SP z Łąkorza oraz gimnazjum im. Filomatów Nowomiejskich. Będzie można zobaczyć spektakl na wesoło — „Królewna Śnieżka” oraz układy taneczne w wykonaniu gimnazjalistów. Dla smakoszy będzie pyszna grochówka oraz słodka niespodzianka. Nie zabraknie licytacji gadżetów WOŚP i tych, które przekazali sponsorzy. Na zakończenie, o godz. 20 będzie pokaz fajerwerków.

Oprócz tego poszczególne placówki działające przy sztabie organizowały kawiarenki, dyskoteki, kiermasze, etc.

kajoo

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę w naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na nowemiasto.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym, czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Love is the answer !!!! #1629488 | 217.99.*.* 9 sty 2015 11:40

  Jesteście skończonymi idiotami z prawej niekiedy mądrej ale przeważnie głupiej, zakompleksionej oraz wszędzie szukającej tzw. lewaków i wrogów co nawet nie potraficie określić kto to jest. Moim zdaniem J.Owsiak z żoną mogą sobie nawet brać pieniądze 20-30% z puszek tak jak wszystkie organizację tego typu. Warto zauważyć, że tego typu poczynania stosują tak bardzo przez was lubiane stowarzyszenia Caritas, który nie przedstawia rozliczeń rocznych a oni również muszą z czegoś żyć i utrzymywać placówki etc. więc tak samo jak WOŚP bierze sobie pieniążki (na pewno dużo większe). Wszystkie organizację charytatywne np. głośna sprawa wokalisty U2, Bono przeznaczał na formaności i utrzymanie 90% datków a 10% szło na potrzebujące osoby. Dlatego jeśli w WOŚP 70%-60%-50% idzie na sprzęt dla dzieci i starców będę wrzucał co roku do puszki pieniądze. Przy dzisiejszym stanie polskiego NFZ i sprzętu jakie posiadają szpitale, WOŚP robi ogromną robotę. Dlatego nie życzę aby wasze dzieci oraz rodzice i wy w przyszłości nie potrzebowali pomocy w szpitalu a jeśli takie coś nastąpi to ciekawe czy dana osoba odmówi pomocy swojemu dziecku bo w danym szpitalu jest sprzęt od WOŚPu. Gadacie głupoty a wielu dzieciom ten sprzęt uratował życie. Apeluję o więcej miłości w nowym roku a nie zgorzknienia na cały świat. Kończąc cytuję waszego mentora ...mówię jak jest..." POKÓJ. PS. Podaję link do fajnego filmiku. Ks Jan Kaczorowski, dyrektor hospicjum w Pucku, człowiek z nieuleczalnym rakiem mózgu wypowiada się o WOŚP !!! ENJOY !!! (szach mat prawica!!!) http://boskatv.pl/vlog-ks-j ana-kaczkowskiego-smak-zycia-34,866

  Ocena komentarza: warty uwagi (3) odpowiedz na ten komentarz

 2. TYLKO KOMUSZKI WRZUCAJA DO PUSZKI #1629225 | 109.196.*.* 8 sty 2015 22:57

  Ten obroczak ma mentalność bolka; być po właściwej stronie pały. A dla motłochu - frazesy o dobroci, hojności, miłości, uczciwości... Zaś kaska leci... Kwintesencja tzw. IIIRP.

  odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

  2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5