Małgorzata Kuca z Otręby świętowała swoje 90 urodziny
2025-08-24 08:27:45(ost. akt: 2025-08-24 08:29:45)
Małgorzata Kuca, od lat związana z Otrębą jako sołtys, radna i przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich, obchodzi 90. urodziny. W intencji Jubilatki odprawiono mszę świętą, a społeczność gminy Kurzętnik składa życzenia zdrowia i pomyślności.
Życie pani Małgorzaty od początku związane jest z Otrębą. Przez lata pełniła funkcje sołtysa i radnej, angażując się także jako przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich. To dzięki takiej aktywności była, i wciąż jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci lokalnej społeczności, współtworząc codzienność mieszkańców i wspierając inicjatywy na rzecz wsi.
Jubileusz pani Małgorzaty to również święto dużej i zżytej rodziny. Jubilatka wychowała ośmioro dzieci, doczekała trzynastu wnuków i osiemnastu prawnuków. Otoczona ich miłością oraz szacunkiem sąsiadów, może dziś z dumą patrzeć na swoje dziedzictwo.
W intencji Jubilatki mszę świętą odprawił ks. kan. Krzysztof Szulc, proboszcz parafii w Skarlinie. Władze gminy Kurzętnik wraz ze społecznością składają pani Małgorzacie życzenia zdrowia, spokoju i wielu radosnych chwil w gronie najbliższych — z podziękowaniem za lata pracy na rzecz Otręby i całej gminy. Redakcja "Gazety Nowomiejskiej" także składa moc serdecznych życzeń.
red.
a.laskowska@gazetaolsztynska.pl
fot. UG
a.laskowska@gazetaolsztynska.pl
fot. UG
Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie
Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.
Zaloguj się lub wejdź przez