Uczniowie Jedynki podziękowali nauczycielom

2021-10-15 16:00:00 (ost. akt: 2021-10-15 15:21:39)

Autor zdjęcia: Halina Rozalska

Dzisiaj, 15 października uczniowie Jedynki, podczas uroczystej akademii, podziękowali swoim nauczycielom, wychowawcom za ich trud i pracę.
Święto Nauczyciela to dzień, w którym uczniowie, dyrektorzy, władze samorządowe składają podziękowania i życzenia pracownikom oświaty.

W Jedynce odbyła się z tej okazji uroczysta akademia, którą przygotowali uczniowie klas III A i III D pod kierunkiem Bogumiły Bielickiej i Agnieszki Zawadzkiej.

Przybyłych na akademię gości: burmistrza Nidzicy Jacka Kosmalę, przewodniczącego Rady Miejskiej Tadeusza Danielczyka oraz dyr. CUW Joannę Dobroń oraz przedstawiciela Rady Rodziców, nauczycieli i nauczycieli emerytów przywitał dyr. Artur Pacuszka, który złożył życzenia i podziękowania wszystkim pracownikom szkoły.

Głos zabrali również przewodniczący Rady Miejskiej Tadeusz Danielczyk, burmistrz Nidzicy Jacek Kosmala, dyr. CUW Joanna Dobroń oraz przewodniczący Rady Rodziców.

Ale w tym dniu najważniejszy głos należał do uczniów, a zwłaszcza uczniów klas III A i III D, którzy przygotowali program artystyczny, którym podziękowali swoim nauczycielom, wychowawcom za naukę, wychowanie, wspólną zabawę, troskę. Za to, że są razem z nimi, że ich wspierają.
2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5