Jest akcja #rekróltacja!

2019-09-19 15:22:47 (ost. akt: 2019-09-19 15:26:26)
Masz bzika na punkcie burgerów? Wiedz, że własnoręcznie i po swojemu przyrządzony burger jeszcze lepiej smakuje! Ale dopiero ten zjedzony w towarzystwie prawdziwie zakręconych kolegów – zaspokoi głód… nowych wrażeń. Zajadaj swoje burgery pracując z nami. Zostań Królem albo… Królową, albo po prostu - pozostań sobą. Praca z Tobą, to będzie dla nas frajda!
Dlaczego warto z nami pracować?

Praca w Burger King to praca w iście królewskiej atmosferze, z fajnymi ludźmi zakręconymi na punkcie burgerów, w miejscu, w którym możliwości rozwoju są godne króla (no i królowej też ;)).

Kawa na ławę – stawiamy na otwartą i szczerą komunikacją. Dzięki temu w Burger King możesz być po prostu sobą :) A wiadomo – jak czujesz się sobą, to czujesz się dobrze i dajesz z siebie więcej. Więc my też dajemy więcej – doceniamy Twoje zaangażowanie premiami, nagrodami i możliwościami awansu.

Krótka piłka – mamy najlepsze burgery na świecie :) I dokładnie taki sam zespół - świetnych ludzi, którzy grają do jednej bramki i dobrze się ze sobą bawią. Atmosfera panująca w naszych restauracja to obok doskonałych burgerów kolejny powód, dla którego odwiedzają nas miliony klientów każdego dnia.

Gwarantujemy:

ELASTYCZNOŚĆ CZASU PRACY

Rozumiemy, że praca to jedno z Twoich zajęć. Chcemy, abyś miał/a czas na realizację swoich pasji oraz innych zobowiązań. Dzięki temu, że nasze restauracje czynne są codziennie, możesz dostosować godziny pracy do swoich potrzeb.

ROZWÓJ W ZASIĘGU RĘKI

Praca w Burger King to świetny wybór na start, jak i kontynuowanie swojej kariery. Ponad 80% menedżerów w naszych restauracjach wywodzi się z awansów wewnętrznych!

POZYTYWNA ATMOSFERA PRACY

U nas możesz być sobą! Nasz zespół tworzą ludzie pełni energii, uśmiechnięci i głodni wyzwań, którzy lubią spędzać ze sobą czas. Dlatego w Burger King czujesz się po prostu dobrze.

STABILNA I UCZCIWA PRACA

Jasne jest dla nas to, że przestrzegamy wszystkich przepisów Prawa Pracy. Dlatego masz pewność, że zatrudniamy Cię zgodnie z zasadami wynikającymi z umowy a wynagrodzenie otrzymujesz zawsze na czas.

aplikuj na www.rekroltacja.pl
BURGER KING Witramowo
mail: 107111@amrest.eu
tel. 573 446 674

Obrazek w tresci

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5