Macmillan Primary School Tournament
2019-05-23 13:00:00(ost. akt: 2019-05-23 07:25:39)
8 maja w Szkole Podstawowej nr 3 w Nidzicy po raz siódmy odbył się powiatowy konkurs języka angielskiego Macmillan Primary School Tournament dla klas IV-VI pod patronatem burmistrza Nidzicy Jacka Kosmali.
W szranki stanęli reprezentanci pięciu szkół z naszego powiatu wyłonieni na drodze eliminacji w etapie szkolnym: SP nr 1, SP nr 2, SP nr 3, SP w Łynie, SP w Napiwodzie.
W miłej atmosferze pokrzepieni słodkim poczęstunkiem najlepsi z najlepszych rozpoczęli zmagania z językiem angielskim. Konkurs rozpoczął się o godzinie 10.00 i trwał 45 minut. Poziom uczestników był bardzo wyrównany i o miejscu na podium decydowało zaledwie kilka punktów.
I. m-ce Alicja Wiśniewska SP nr 2 (nauczyciel Mariola Maculewicz-Podolska)
II. m-ce Amira Abouheif SP nr 3 (nauczyciel Beata Gotowecka)
III. m-ce Wiktor Krajewski SP nr (nauczyciel Marzena Wdowiak-Lachowicz)
Wyróżnienie Sylwester Wojtczak SP w Łynie (nauczyciel Agata Sibierska)
II. m-ce Amira Abouheif SP nr 3 (nauczyciel Beata Gotowecka)
III. m-ce Wiktor Krajewski SP nr (nauczyciel Marzena Wdowiak-Lachowicz)
Wyróżnienie Sylwester Wojtczak SP w Łynie (nauczyciel Agata Sibierska)
Marzena Wdowiak-Lachowicz
Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: Agn
Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie
Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.
Zaloguj się lub wejdź przez