Pomaganie jest super!

2019-05-20 09:22:50 (ost. akt: 2019-05-20 09:31:10)

Autor zdjęcia: Agnieszka Tańska

W dniach 9 -13 maja w naszej szkole klasa IV a zorganizowała akcję charytatywną na rzecz schroniska dla bezdomnych psów „Podaj łapę” w Tatarach. 
W pierwszym dniu tej przygody przyjechali do naszej szkoły goście ze schroniska wraz z uroczym pupilem Dropsikiem, który skradł niejedno serce. Drugiego dnia uczniowie przygotowali kiermasz ciast w celu zbiórki środków na zakup karmy dla piesków. Dzięki talentowi cukierniczemu rodziców i wspaniałemu wsparciu braci szkolnej udało się zebrać 285, 17 zł. Zakupiona została karma za kwotę ok. 350 zł. 

Klasa IV c pod opieką pani Elżbiety Skwarskiej również przygotowała kosz frykasów oraz cieplutkie koce dla potrzebujących zwierząt. W ostatnim dniu akcji obie klasy pojechały na wycieczkę do schroniska, aby przekazać przygotowane prezenty.  Dzieci były zachwycone pieskami i obiecały, że powtórzą podobną akcję. 

Ewelina KarolakCzytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: Agn

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5