Pirat drogowy mknął przez Napiwodę z prędkością 118 km/h!
2018-03-19 09:22:42(ost. akt: 2018-03-19 09:47:12)
Zero tolerancji dla piratów drogowych! Kolejnego nieodpowiedzialnego kierowcę zatrzymali nidziccy policjanci po tym, jak przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 68 km/h.
Jedną z najczęstszych przyczyn wypadków drogowych jest nadmierna prędkość. Większość z kierowców o tym wie, jednak nie wszyscy w praktyce chcą stosować się do tych podstawowych przepisów ruchu drogowego.
Kolejnego nieodpowiedzialnego kierowcę zatrzymali nidziccy policjanci, po tym jak przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 68 km/h.
Wczoraj (18 marca) około godz. 13.00 policjanci ruchu drogowego dokonujący pomiaru prędkości w miejscowości Napiwoda gm. Nidzica zatrzymali uprawnienia do kierowania jednemu z kierowców.
60-letni mieszkaniec Olsztyna podróżujący renault mknął przez miejscowość z prędkością 118 km/h. W ten sposób przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 68 km/h.
Kierowca został zatrzymany i ukarany mandatem karnym w wysokości 500 zł i 10 pkt. karnymi. Policjanci zatrzymali kierowcy uprawnienia do kierowania na okres na 3 miesięcy. Teraz dokument zostanie przesłany do właściwego starosty, który wyda formalną decyzję administracyjną o zatrzymaniu dokumentu. To już kolejne tak rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego związane z przekroczeniem prędkości w tym miejscu.
mł. asp. Piotr Szczepkowski
KPP Nidzica
Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Komentarze (12) pokaż wszystkie komentarze w serwisie
Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.
Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych
Zaloguj się lub wejdź przez
§ #2503545 | 37.201.*.* 17 maj 2018 16:54
Wzial przyklad od naszego rajdowca H...
Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz
Kierowca #2467477 | 37.187.*.* 21 mar 2018 13:38
Forumowicze, zamiast pisać te bzdury weźcie łopaty w rękę i drogi w NNi budować, bo firma sobie nie radzi.
Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) odpowiedz na ten komentarz
Na Bukowskiego #2466331 | 217.99.*.* 19 mar 2018 19:13
postawcie radar, duża kasa murowana.
Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz
Jechał za szybko #2466330 | 217.99.*.* 19 mar 2018 19:11
ale nie wiedział że jedzie za szybko.
odpowiedz na ten komentarz
Wczesniej #2466315 | 178.255.*.* 19 mar 2018 18:53
Jak burmistrzowi zabrali prawo jazdy za predkość to jakoś nie pisaliście o piracie drogowym? Jaka to roznica?
Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz