Rywalizowali w Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

2017-04-27 14:19:30(ost. akt: 2017-04-27 12:30:35)

Autor zdjęcia: KPP Nidzica

Policjanci z Nidzicy współorganizowali Powiatowy Turniej Motoryzacyjny dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych. Młodzież musiała wykazać się wiadomościami teoretycznymi i praktycznymi z zakresu przepisów ruchu drogowego, historii motoryzacji, udzielania pierwszej pomocy oraz jazdy motorowerem i samochodem. Wygrała drużyna Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących
Trzyosobowe drużyny rywalizowały w testach teoretycznych z zakresu przepisów ruchu drogowego oraz historii motoryzacji. Następnie zespoły przystępowały do konkurencji praktycznych: jazdy motorowerem po placu manewrowym, jazdy samochodem z kołem Stewarda oraz musiały się wykazać umiejętnością udzielania pierwszej pomocy.

Wygrała drużyna Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Nidzicy. Oprócz pucharów i dyplomów wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody rzeczowe.

Zwycięska drużyna będzie reprezentowała nasz powiat w finale wojewódzkim, który odbędzie się w Elblągu.


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5