Najlepsza wycieczka klasowa do Działdowa

2017-03-01 13:49:01(ost. akt: 2017-03-01 09:52:58)

Autor zdjęcia: PIOTR KOSCIJANCZUK

W wycieczce, która miała miejsce w ubiegłym tygodniu wzięli udział uczniowie klas 2 a i 1 c Gimnazjum nr 2. Podróż do Działdowa zleciała nam szybko, sympatycznie i co ważne, bezpiecznie.
Naszym pierwszym celem było lodowisko. Kiedy byliśmy już na miejscu wypożyczyliśmy łyżwy i hajda na ślizgawkę. Było to bardzo wesołe 45 minut z racji poziomu naszych umiejętności łyżwiarskich. Niemal wszyscy zaliczyli upadki, a niektórzy tych upadków mieli bardzo dużo. Dobry humor nas jednak nie opuszczał, nikomu nie brakowało uśmiechu na twarzy od ucha do ucha. Po godzinie opuściliśmy lodowisko i ruszyliśmy dalej.

Naszym drugim celem podróży było Multimedialne Muzeum Państwa Krzyżackiego. Tam dowiedzieliśmy się o zakonie krzyżackim, o jego historii. Mogliśmy się tutaj pobawić w krzyżaków, posłuchać wielu informacji audio i popatrzeć na efektowne wizualizacje i animacje. Taka nauka historii jest ciekawsza i bardziej strawna.

Ostatnim celem wycieczki – najsmakowitszym – była pizzeria, gdzie, jak się domyślacie oddaliśmy się słodkiej konsumpcji.

Naszymi opiekunami byli: Barbara Waśniewska i Piotr Kościjańczuk.Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: Piotr2014

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5