Bibliotekarki przyniosą książkę do domu

2016-12-15 19:00:00 (ost. akt: 2016-12-15 14:12:30)

Autor zdjęcia: Archiwum bibliteki

— Ja tak lubię czytać, a nie mogę wejść pod górę na zamek, żeby wypożyczyć książkę — powiedziała nasza Czytelniczka.
Pani na 69 lat, jest chora, ma tętniaka. — Nie mogę swobodnie się poruszać, nawet wejście na I piętro sprawia mi wiele trudności — dodaje.

Żeby się nie nudzić rozwiązuje krzyżówki, czyta prasę. — Ale już mózg mi się od tego lasuje. Zawsze bardzo dużo czytałam. Dopóki mogłam, chodziłam do biblioteki. A teraz już nie daję rady — mówiła Czytelniczka.


— Czy byłaby taka możliwość, żeby ktoś z biblioteki przyniósł mi książki. Wiem, że w innych miejscowościach tak jest. Gotowa jestem zapłacić niewielką kwotę — mówiła. Zapytałyśmy o to nidzickie bibliotekarki.

— Oczywiście, że możemy. Tak robimy. Wystarczy zadzwonić do biblioteki, powiedzieć jakie książki chce się wypożyczyć. My doniesiemy do domu, a potem odbierzemy i dostarczymy kolejne. Robimy to za darmo — usłyszeliśmy.

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5