Wysoka wygrana Startu Nidzica

2015-05-10 16:35:55(ost. akt: 2015-05-10 16:40:44)

W niedzielę (10 maja) w meczu rozegranym awansem z 25 kolejki piłkarskiej V ligi gr.2 Start Nidzica wysoko wygrał w Tolkmicku z Concordią II Elbląg 6:1 (1:0)
Piłkarze Startu Nidzica awansem z 25 kolejki rozgrywali w niedzielę wyjazdowe spotkanie z Concordią II Elbląg.

Start Nidzica walczący o awans do IV ligi od początku spotkania przystąpił do meczu z Concordią II Elbląg w pełni skoncentrowany. Mecz jedynie do 30 minuty był wyrównanym spotkaniem. Gospodarze mieli nawet okazję zdobyć gola lecz czujna gra defensywy nidzickiego Startu zapobiegła utracie gola.

Ostatni kwadrans I połowy to już całkowita dominacja Startu. Rafał Wawrzyniak zdobywa pierwszego gola i to nasz zespół schodził do szatni na prowadzenie. Po zmianie stron obraz gry nie uległ już zmianie. Zespół Concordii nie podjął walki, a na boisku dominował jedynie nasz zespół.

Gole dla Startu w II połowie zdobyli: Michał Leszczyński -2, Paweł Sobotka -2 i Kamil Michalski -1.

Start Nidzica wysoko wygrał z Concordią II Elbląg bo aż 6:1, a wynik mógłby być nawet i dwucyfrowy gdyby chociaż z kilka doskonałych okazji na zdobycie gola nie zostało zmarnowanych przez naszych zawodników.

Piłkarze Startu wygrali zasłużenie mecz z rezerwami Concordii i awansowali na 2 miejsce w ligowej tabeli, mając jeden mecz rozegrany więcej od pozostałych drużyn.

Za tydzień Start Nidzica pauzuje, a w Nidzicy ujrzymy nasz zespół 24 maja w spotkaniu przeciwko Syrenie Młynary