Logopedyczne choinki Jedynki

2014-12-18 09:11:07(ost. akt: 2014-12-18 09:14:34)

Autor zdjęcia: Szkoła

Konkurs skierowany do dzieci uczęszczających na zajęcia logopedyczne, rozgrywany był w dwóch kategoriach wiekowych: zerówki (dzieci w wieku 5 – 6 lat) i klasy 1 – 3 edukacji wczesnoszkolnej.
Podczas konkursu należało wykonać w dowolnej technice pracę plastyczną – choinkę, której dekoracja miała nawiązywać do ćwiczonych na zajęciach głosek.

Celem konkursu było m. in. utrwalanie poprawnej wymowy, inspiracja do zabawy słowem, rozwijanie zdolności i umiejętności manualnych, czerpanie radości ze wspólnej pracy z logopedą, nauczycielem bądź rodzicem przy tworzeniu prac plastycznych.

Napłynęło 50 prac z 6 oświatowych placówek gminnych. Choinki były przepiękne, bardzo pomysłowe i Jury w składzie: Anna Siemek, Beata Anna Dąbrowska i Beata Ewa Dąbrowska miało problem z wybraniem tych najpiękniejszych.

Ostatecznie oceniono je następująco:
Kategoria I – oddziały przedszkolne
I miejsce – Helenka Denis – grupa 0B – Zespół Szkół nr 1
II miejsce – Kinga Przęczek – Przedszkole nr 2 i Paulina Kołakowska – Przedszkole nr 4
III miejsce – Dawid Moskalik – grupa 0 B Zespół Szkół nr 1

W tej kategorii wyróżnione też prace: Joanny Chojnackiej (ZS nr 2), Nikoli Barbucha (SP w Napiwodzie), Mai Kleszcz (Przedszkole nr 2), Antoniny Jasińskiej (Przedszkole nr 4), Oli Kuklińskiej (gr. 0A – ZS nr 1), Mateusza Jastrzębowskiego – (gr. 0B – ZS nr 1), Maksymiliana Kozłowskiego i Aleksandra Kozłowskiego (gr. 0A – ZS nr 1)

Kategoria II – klasy 1 – 3

I miejsce – Filip Szpejna – 1d Zespół Szkół nr 1
II miejsce – Norbert Dąbek – 1a Zespół Szkół nr 3 i Mikołaj Moszczyński – 1d Zespół Szkół nr 1
III miejsce – Szymon Domian – Szkoła Podstawowa w Łynie

Wyróżnienia w tej kategorii zdobyli: Natalka Zieja – 1d ZS nr 1, Rafał Szczepkowski – 1d ZS nr 1, Kacper Kobyliński – 2b ZS nr1

Laureaci konkursu otrzymali nagrody rzeczowe – gry logopedyczne, wyróżnieni drobne upominki, a wszystkie dzieci biorące udział w konkursie pamiątkowe dyplomy. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie.

Prace można obejrzeć na wystawie w holu na II piętrze w Jedynce. Organizatorem konkursu z ramienia ZS nr 1 była Beata Anna Dąbrowska – logopeda szkolny.

POLECAMY

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz klikając na nidzica.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: SPnr1

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5