Weź udział w akcji "Zbiórka dla Burka"

2014-06-02 11:19:25(ost. akt: 2014-06-02 11:21:21)

Autor zdjęcia: archiwum

W piątek (6 czerwca) odbędzie się kolejna edycja akcji „Zbiórka dla Burka” pod patronatem Zespołu Szkół nr 2 w Nidzicy.
Koordynatorem akcji jest Romana Abramczyk – Altmajer, której pomagają uczniowie klasy 1 c gimnazjum.

Zbiórka karmy odbywać się będzie w sklepach z artykułami dla zwierząt: Andrzeja Fiedorowicza, k. "Biedronki" przy ul. Żeromskiego 10/A,. Marcina Gołębiewskiego "Wszystko dla Pupila" przy ul. Kilińskiego 13 oraz w Przychodni Weterynaryjnej Amigo Vet Joanny i Jacka Kopczyńskich, przy Al. Sprzymierzonych 2. W punktach tych wystawione będą kosze, do których będzie można wrzucać zakupioną karmę dla psów lub kotów.

Ponadto tego samego dnia w Zespole Szkół Nr 2 w Nidzicy odbędzie się festyn, na którym zakupić będzie można różne wypieki oraz wziąć udział w loterii fantowej. Fantami będą przedmioty podarowane przez naszych uczniów oraz nidzickie firmy; Isoroc Polska Sp. z o.o., MK Education Magdalena Kwiecińska, Stalmot-Wolmet SA oraz Bank Spółdzielczy w Nidzicy.

Od dwóch tygodni nasi uczniowie przynoszą karmę do punktu znajdującego się w szkole. Zebrana karma oraz pieniądze uzyskane ze sprzedaży wypieków oraz z loterii przekazane zostaną fundacji "Stowarzyszenie Opieki Nad Zwierzętami "4 - Łapy" w Nidzicy". 


Wszystkim naszym darczyńcom, którym nie jest obojętny los zwierząt serdecznie dziękujemy.


R. Abramczyk-Altmajer oraz uczniowie klasy 1 c gimnazjum z Zespołu Szkół Nr 2 w Nidzicy


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz klikając na nidzica.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj


 2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5